Question Ako čistiť pouličný metamfetamín na d-metamfetamín?

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Ak som teda dostal nejaký údajný metamfetamín, ako ho môžem prečistiť na d-metamfetamín?
Premývanie aktetónom je jednoduché. Ale čo ostatné zložky?

Čo je to tá látka n-iso, počul som, že je to neaktívna zložka, ako vzniká? ako sa jej môžete zbaviť?

Potom na konci oddeliť d a l kyselinou?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

Tu máte na očistenie.
Separáciu enantiomérov som vám už vysvetlil a máte ju aj vo vlákne, na ktoré som dal odkaz.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii... odborná literatúra
Ako previesť kyselinu hydrokloridovú 37 % na 35 %? Chcem použiť na kryštalizáciu HCL plyn. Wht i use NaCl pour with HCL Acid, pour H2So4. Ale v mojom efedrínovom rozpúšťadle je olej. Myslím, že môj problém s koncentráciou hcl. Pretože v tajnej knihe strýka Fester meth sa píše, že sa musí použiť 35 % kyseliny hcl.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Môžete použiť 37% kyselinu. 2% nemajú taký zásadný vplyv.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Chcem sa tiež opýtať. Ako môžem extrahovať 100 % efedrín hcl z tabliet obsahujúcich 12,5 mg efedrín hcl a teolifín 120 mg. Krok za krokom, tiež sa obávam, aby som použil ur radšej v "extrakcia efedrínu z tabletiek", pretože u nemám mrazničku. Pripravený je petroléter 40-60, toluén, NaOH, plyn HCL, separačný lievik, kadička, magnetické miešadlo
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
@G.Patton ako vyrobiť kyselinu hypofosforečnú pomocou Hypofosforečnanu sodného, hcl 37%, petroléter 40-60, môžem použiť dietyléter?
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
@G.Patton po tom, čo som vykonal refluxný 8H proces s efedrínom hcl + kyselinou hypofosforečnou + kryštálom jódu. Čo mám urobiť s rozpúšťadlom, keď vychladne? Ako kryštalizovať. Pretože cookin crank strýko video na tejto stránke je rezanie. Posledný krok je rozpúšťadlo naliať do oddeľovacieho lievika n naliať s naoh, koľko roztoku naoh n potom čo ďalej?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Máte na mysli hypofosfát sodný?

Táto téma o inej téme. Prosím, opýtajte sa ma v PM alebo vytvorte príslušnú tému Q/A.
 
Top