Question Ako si vyrobiť kryštalickú extázu vo forme tabliet?

SebastianMorne

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Zaujímalo by ma, ako by sa dali kryštály premeniť na tabletky, keďže sa lepšie predávajú, už viem, kde kúpiť lis, len nie ako zafarbiť kryštálový prášok bez straty čistoty a podobne.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Najlepší z nich Pill Press ZP9 u si môžete kúpiť som na európe alebo v Číne lacný
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Ahoj, mám pilulky die režim na lisovanie piluliek zp9 a prášok s farbou na výrobu tvrdých piluliek xtc
 

SebastianMorne

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Dobrý deň, ďakujem za ponuku, ale už mám lis, ktorý si požičiavam od priateľa, ak niekedy zarobím dosť peňazí, aby som do neho investoval pre seba, nebudem váhať a obrátim sa na vás. Prajem vám príjemný zvyšok dňa!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
jednoducho rozprášte svoj kryštál, aby ste vytvorili veľmi jemný prášok, a zmiešajte svoj mdma prášok so zhutňovadlom, ako je stearan horečnatý a mikrokryštalická celulóza spolu s práškovým farbivom, to sa dá kúpiť už pripravené z internetu, nájdete ho ako: Readymix spojivo pre lisovacie tablety alebo lepšie priamo hovoril som s naším partnerom a priateľom STARWARS. Po zmiešaní a vykonaní príslušných výpočtov na úpravu hmotnosti vašich piluliek budete pripravení na vloženie do vášho lisovacieho stroja tdp-0 alebo stroja, ktorý budete používať
 
Top