Question Ako zamestnávať ľudí pre farmaceutické buisnesy a podobne?

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Vie to niekto? Mám im to povedať vopred alebo mám využiť ľudí, ktorí sú len poštári a podobne, alebo mám skúsiť vybudovať sieť cez internet ako tu?
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Vyrobené webové stránky získavajú kvalitný produkt a predávajú sa ľuďom z celého sveta. Oveľa bezpečnejšie ako u predávať na Streat
 

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Nerozumiete, čo hovorím, hovorím, že mám prinútiť ľudí, aby robili veci s tamojšími znalosťami, alebo len zamestnať náhodných poštových úradníkov a nič nehovoriť.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Stačí si najať jedných ľudí, ktorí pre vás budú posielať balíky. Za všetky balíky zaplatíte zakúpenou kreditnou kartou. Bolo by lepšie, keby ste si najali náhodného človeka, aby vás nepoznal a nemohol na vás donášať. Vždy si môžete najať dobrého priateľa, o ktorom viete, že vás nevymení a veci budú oveľa bezpečnejšie ako vyššie uvedené riešenie.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Osobne si myslím, že online je len čerešničkou na torte. Nikdy by som nepredával pod určitú sumu, robil by som transakcie na miestach, kde ma nikto nepozná, a najal by som si aspoň 1 bežca, aby vedel, o čo ide, inak bude zle reagovať, keď sa to dozvie, a nebude trvať dlho, kým to zistí. Uistite sa, že mu dobre platíte a snažte sa, aby sa počas behu nezfetoval, ale po skončení biznis hodín buďte veľkorysí. Uistite sa, že je jasné, že má robiť odovzdávky a nie sa stýkať s ľuďmi. Urobte si vlastné obstarávanie, inak by s ním mohol byť problém.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Osobne si myslím, že online je len čerešničkou na torte. Nikdy by som nepredával pod určitú sumu, robil by som transakcie na miestach, kde ma nikto nepozná, a najal by som si aspoň 1 bežca, aby vedel, o čo ide, inak bude zle reagovať, keď sa to dozvie, a nebude trvať dlho, kým to zistí. Uistite sa, že mu dobre platíte a snažte sa, aby sa počas behu nezfetoval, ale po skončení biznis hodín buďte veľkorysí. Uistite sa, že je jasné, že má robiť odovzdávky a nie sa stýkať s ľuďmi. Urobte si vlastné obstarávanie, inak by s ním mohol byť problém
 
Top