Question Ako zbierať vlastné magické huby?

MagicSmoke

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň - chcem si zasadiť vlastné spóry a vyrobiť si vlastné mikrodávkovacie kapsuly. Môže mi niekto poradiť návod, ako vypestovať magické huby a postup spojený s ich vkladaním do kapsúl? Vďaka
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Navrhujem The Shroomery.org Huby sú úplne iná ríša foriem života a ako také si vyžadujú metódy, ktoré sa väčšine ľudí zdajú cudzie. V knihe môže byť opísaných niekoľko metód, ale je ich toľko, že žiadna kniha ich neopisuje všetky. Pestovanie húb v interiéri môže byť bez vybavenia veľmi náročné. Drahé objemné vybavenie. Ich pestovanie vonku má pre nezasvätených veľa výhod. Skryté. Miera úspešnosti. Náklady na materiál a iné.
Zďaleka najjednoduchšou metódou je naučiť sa, aké halucinogénne huby rastú vo vašej oblasti, kedy a ako ich identifikovať. Keď nastane správny čas, vstúpite do prírody a v ten istý deň ľahko odídete so zásobou na celé roky. Chodil som po brehoch potoka, kde bývam, a nazbieral som 1/4 LB suchých za pár hodín. 2 hodiny práce, 1/4 LB húb
Pokiaľ ide o kapsulovanie, rozomeliete ich na jemný prášok a napcháte do najväčšej kapsule, ktorá sa vám pohodlne prehĺta, vyberiete si kapsulu podľa toho, koľko chcete mikrodávok. Sušené huby majú rôznu hustotu a silu v závislosti od viacerých faktorov, ale väčšina z nich sa pohybuje medzi 1 - 2 % 4Ho-dmt, čo znamená 10 - 20 mg účinných látok na gram sušeného tela plodnice. Absolútne najsilnejšie druhy by sa mohli priblížiť k 30 MG, ale Joe shmoe ich nebude schopný vypestovať, pretože sú špecifické v každom aspekte ich pestovateľských parametrov
 
Top