Question Looking for a vendor Ako získať malé množstvo d-metánu?

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Hľadám a hľadám, ako sa dostať k čistému d-metánu. Užívam ho namiesto metylfenidátu alebo amfetamínu v nízkej dávke, pretože spôsobuje menšiu nervozitu alebo napätie. Bohužiaľ, všetky veci z bežného trhu nie sú čisté alebo sú racemické alebo čokoľvek iné...

1. Predáva tu teda niekto malé množstvo d-methu do Nemecka?

2. Ak nie, aký by bol najjednoduchší a najnekomplikovanejší spôsob jeho výroby?

3. Videl som, že sú niekde na predaj ampulky na injekciu, ktoré obsahujú efedrín hcl 50mg/ml. Fungovalo by to, ak by som dostal tak 5g efedrínu hcl? Musím efedrín ešte extrahovať alebo môžem použiť len obsah ampulky? Zdá sa, že je to len voda, myslím.

4. Alebo predáva tu niekto efedrín hcl? alebo vie odkaz na nejaký obchod (európa). aká je normálna cena efedrínu?

5. Čítala som, že s efedrínom sa dá prejsť rovno na d-meth?

6. pseudo alebo ef by nebol rozdiel?

7. Aké chemikálie sú ťažko dostupné a kde ich môžem zohnať? A čo fospor?

8. Je potrebný krok kryštalizácie? Chcem len čistý produkt, ktorý potom môžem zmiešať s vodou a potom dávkovať v mililitroch na orálnu spotrebu. nepotrebujem črepy ani iné veci.

9. Aké látky sú konečným výsledkom? a aká je očakávaná čistota?

10. aké vybavenie naozaj naozaj potrebujem. Nemám v pláne budovať hobby laboratórium, pretože tento koníček sa mi zdá dosť nebezpečný :-D
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Východisko z racemickej voľnej bázy:
V podstate zrážate L-R , kde R je fenetylamín, s d-tartrátom alebo d-kamforsulfonátom, čím získate L-R L-tartrát/kamforsulfonát , vaša kvapalina obsahuje len D-R, zrážajte filtrom s požadovanou kyselinou.
Alternatívou je použitie l-tartriku na vyzrážanie roztoku racemátu, čím sa získa D-R D-tartrát, filtruje sa, filtrovaná pevná látka sa bazifikuje, vyzráža sa len D-R požadovanou kyselinou.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Takže toto je na získanie dex-amfetamínu z racemického amfetamínu?

Dex-amfetamín a racemický amfetamín môžem získať na lekársky predpis. Taktiež existujú spoľahliví predajcovia na darknetmarket pre čistý dexamfetamín. Takže to nie je problém.

Ale chcem d-metamfetamín, ktorý sa tu nedá dostať na predpis a kvalita predajcov na darknetmarkete je nespoľahlivá. Takže tu hľadám nejaký legálny produkt alebo čo najjednoduchší spôsob, ako si ho vyrobiť sám.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
hmmm..... problémom je, že neviem, čo títo predajcovia s nízkou až strednou kvalitou mety vlastne predávajú. Jeho nie je, že je len racemic an to je všetko. Niekedy je to falošný metamfetamín alebo falšovaný a možno ani nie racemický. Nikdy neviem.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nezáleží na tom, či je čisto racemický alebo nie, môže byť 40/60, je vám to jedno, len odstránite časť d. Pre priamy nákup produktu môžem odporučiť ísť na Alphabay, nevidel som tu takmer nikoho predávať pervitín.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3

Zatiaľ som nemal dobrý úspech na abecede získať nejaký kvalitný, ktorý by d-meth. Preto hľadám tu.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
pre efedrín hcl, catcafe.is predáva enurace (efedrín hcl), farmaceutická kvalita, jeho veľmi dobrá webová stránka, na rx meso, je príspevok tejto webovej stránky !
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3

Ďakujem, neviete, aká je obvyklá cena za ephe? Nemôžem vidieť na tej webovej stránke, pretože tam nie je k dispozícii (hádam nie je na sklade)
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3

Čo znamená L-R, keď napíšete " L-R L-tartrát/kamforsulfonát". Mám na mysli, čo znamená to R? Rotačné?
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Aha, prepáčte, R znamená amfetamín.

Nejako sa mi nedarí zohnať kyselinu d-vínnu. Takže by som potrebovala použiť kyselinu l-vínnu.

Hovoríte, že to robíte s voľnou bázou? čo ak mám ako štartér amfetamín sulfát?

Píšete, že ak sa použije kyselina l-vínna, "vzniká D-R D-tartrát". Tak ako to mám potom oddeliť? Funguje to s acetónom? Kyselina, aká kyselina sa dá ľahko zohnať?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

Máte síran, rozpustíte ho v minimálnom množstve vody, k tomuto roztoku pridávate roztok NaOH, kým nepozorujete, že sa na vašej aq vrstve vytvára organická vrstva. Túto malú organickú vrstvu extrahujete toluénom, xylénom, petérom, hexánom atď. (2-3 krát) Extrakty oddelíte, vysušíte a voilá, máte roztok bez amfetamínu, s ktorým sa môžete hrať.
Áno, použitím L-tartriku získate D-meth L-tartrát, ktorý nie je vhodný na skladovanie, je hygroskopický atď. Obídete to jednoducho tak, že ho odfiltrujete. Vaša kvapalina bude obsahovať prevažne L-frakciu, takže ju odložíme bokom. Získanú tuhú látku, ktorá je našou D-časťou, rozpustíme znova vo vode, znova pridáme NaOH a získame našu voľnú bázu, ale teraz zloženú prevažne z D.znova niekoľkokrát extrahujeme vhodným rozpúšťadlom, spojíme, vysušíme, zrážame sírou.
Dúfam, že je to jasné, prečítajte si vlákna, na ktoré som dal odkaz.

Na konečné zrážanie môžete použiť síru alebo fosforečnú, najlepšia je síra vysušená z mrazničky v acetóne. fosforečná má v sebe veľa vody a narobí vám veľa bolesti hlavy, ktorú v živote nepotrebujete.
 
Last edited:

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Ako môžem oddeľovať s toluénom, xylénom, ...?
tiež potrebujem horčík na sušenie?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Vezmete rozpúšťadlo, zalejete ním reakčnú hmotu, celú ju nalejete do oddeľovacieho lievika, uzavriete odvzdušňovačom pretrepete, nepoužívajte príliš veľa, inak si príliš zriedite voľnú bázu
Áno, síran horečnatý, síran sodný, oxid bárnatý alebo dokonca NaOH alebo NaCl, aj keď nefungujú tak dobre. môžete tiež ešte raz premyť soľným roztokom po tom, čo ste vyhodili vašu aq. vrstvu zo separačného lievika.
 
Top