Question Ako nájsť/vytvoriť laboratórium?

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
Čo treba urobiť, ak nie je možné zriadiť malé laboratórium v dome alebo garáži?
je možné nájsť tajné, ktoré by sa na ňom podieľalo?
je možné obsadiť opustený dom?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ahoj človeče,

Neodporúčam obývať opustený dom.

Takisto nájsť laboratórium, do ktorého by si mohol nastúpiť, je veľmi nepravdepodobné, pretože profesionálni kuchári by nikdy nikomu neposkytli svoju adresu, čo by som odporúčal aj tebe - nikdy nikomu neposkytuj adresu svojho laboratória!!!

Takisto by sa laboratórium v žiadnom prípade nemalo zakladať vo vašom dome alebo garáži, staré dobré časy, keď to mohlo ľahko prejsť, sú preč. V dnešnej dobe je to príliš nebezpečné.

Ako už bolo povedané, navrhoval by som nasledovné:

Prenajmite si anonymne garáž mimo mesta/iného mesta (zaplaťte v hotovosti/použite falošné doklady totožnosti) za 50 - 150 EUR/USD (v závislosti od krajiny/miesta) mesačne, kde si potom môžete zriadiť laboratórium.
Nie je to najideálnejšia možnosť, ale určite je to dobrý začiatok. Ak si to nemôžete dovoliť, odporúčal by som vám, aby ste sa zabezpečili o niečo dlhšie, pretože bezpečnosť by nemala byť ohrozená z finančných dôvodov.

Môžem dôrazne odporučiť, aby ste si pred začatím prevádzky prečítali knihu Výstavba a prevádzka tajných drogových laboratórií a držali sa týchto pravidiel, ako keby ste si držali život človeka!
 

hazel

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
1
Väčšina mladých chemikov nemá skúsenosti a peniaze na drahé laboratórne vybavenie, preto je najlepšie používať to, čo máme doma ako. Strýko hnilica fľaša džúsu alebo vína 5l hrniec s vodou ohrievač injekčná striekačka plátenné tričká vedro kuchynské rukavice a najdrahšia plynová maska s filtrami nepotrebujete drahé vybavenie do laboratória !!!
 

hazel

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
1
Súbor filtrov
 

Attachments

  • NFXqKSeZbp.jpg
    NFXqKSeZbp.jpg
    20.5 KB · Views: 280
  • uFYJbTmZtw.jpg
    uFYJbTmZtw.jpg
    4.2 KB · Views: 283
  • Jpzuwx3kId.png
    Jpzuwx3kId.png
    30.4 KB · Views: 293
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Fb5tDxlsST
Nesmejte sa, je to všetko, čo som mohol urobiť s materiálmi, ktoré som mal k dispozícii
 

hazel

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
1
Studená syntéza 4mmc
Strýko Fester by bol hrdý
 

Attachments

  • ANgwqv3pab.jpeg
    ANgwqv3pab.jpeg
    116.2 KB · Views: 185
  • Oe3QtaPUb7.jpeg
    Oe3QtaPUb7.jpeg
    105.1 KB · Views: 164
  • WuBQFgoUZ4.jpeg
    WuBQFgoUZ4.jpeg
    116.4 KB · Views: 186
  • aVWZJhxAKq.jpeg
    aVWZJhxAKq.jpeg
    101 KB · Views: 176
  • 3k7x6qSJeI.jpeg
    3k7x6qSJeI.jpeg
    99.7 KB · Views: 164
  • yfPthbj3F9.jpeg
    yfPthbj3F9.jpeg
    107.4 KB · Views: 167
  • PS0qCbaXBD.jpeg
    PS0qCbaXBD.jpeg
    111.8 KB · Views: 179
  • qtpVhWnez4.jpeg
    qtpVhWnez4.jpeg
    117.9 KB · Views: 178
  • sIT1JgSowc.jpg
    sIT1JgSowc.jpg
    521.8 KB · Views: 186

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Myslím si, že laboratórne vybavenie si možno dovoliť za niečo medzi 2 000 - 5 000 USD/EUR a to by si mal skúsiť dovoliť každý..je tiež jednoduchšie zarobiť si peniaze späť so slušným vybavením.

Ako som už uviedol vyššie, mám názor, že v rámci chemickej syntézy by sa nikdy nemalo robiť kompromisy v oblasti bezpečnosti z finančných dôvodov.
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
to Je to veľmi zaujímavé, ale aký čistý bude produkt? ale predovšetkým, aj keď ide o rôzne zlúčeniny, hovoríme o rovnakých rizikách ako pri škaredej metóde pretrepať a upiecť?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Nemáte za čo! Pri plánovaní prevádzky majte vždy na pamäti bezpečnosť (zdravie a slobodu)
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
Každopádne, ak zaplatím v hotovosti za garáž, keď odovzdám peniaze a doklady, nezistí chlapík, že doklady sú falošné alebo mi nepatria, len keď sa pozrie na fotografiu dokladu?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Existujú rôzne prípady použitia falošných dokladov totožnosti.

Napr. otvorenie bankového účtu na iné meno - tu by ste použili len falošné digitálne preukazy totožnosti, takže nemusíte ukazovať svoju tvár.

Pri získavaní garáže s falošným preukazom totožnosti by ste, samozrejme, potrebovali preukaz totožnosti, na ktorom je zobrazená vaša skutočná tvár. V najlepšom prípade by ste si ho neobjednávali z rovnakého profilu/adresy platby/adresy doručenia ako čokoľvek iné, pretože tento falošný preukaz totožnosti by potom mohol byť spojený s vašou DN identitou alebo s inými nezákonnými vecami, ktoré vaša DN identita vykonala.

Mohol som to dostatočne vysvetliť?
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
Potvrdí mi niekto, že nevidí profil tohto používateľa? či je to z dôvodu banu?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Môžete ich získať fron DNM alebo z dôveryhodných zdrojov DN, ktoré je ťažké nájsť.

Ako ich môžete použiť, bolo opísané vyššie.

Taktiež existuje vlákno v skupine "Community Board", ktoré nájdete kliknutím na odkaz pod mojou správou (ide o súkromnú skupinu v zlomu)
 
Top