Question Ako získať LSA z HBWR

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Dobrý deň,

Môže mi niekto pomôcť s nejakým užitočným zápisom - chcem extrahovať LSA zo semien HBWR. Potrebujem pomoc s extrakciou vo veľkom rozsahu z minimálne 5 kg semien. Dá sa to niekde nájsť? Najlepšie to bude s obrázkami. Stavím sa, že extrakcia vo veľkom meradle bude iná ako v malom meradle. Predtým, ako to vyskúšam:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/theoretical-synthesis-of-lsd-from-hbwr-seeds.4652/#post-27071

Len to nefunguje - po filtrácii mám na filtri hnedý prášok, nie kryštalickú LSA.

Potrebujem akúkoľvek pomoc, prosím
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Pokúsim sa o tento výťah. S rannými hviezdičkami - 100 gramov a skončím s hnedým práškom - nič moc. Možno to bude fungovať s HBWR, ale potrebujem niečo na väčšie merítko - minimálne 1 kilo na jedenkrát. Dá sa tento postup škálovať? Na BB fóre nemôžem nájsť veľa informácií o extrakcii HBWR vo veľkom meradle s LSA hydrolizou. Zápisy na internete sú vytvorené na výrobu tekutého LSA na spotrebu, nie na extrakciu vo veľkom meradle na získanie kryštalického LSA na ďalšie spracovanie.

Internet je plný extrakcií LSA, ale to nie je to, čo chcem - chcem LSA v kryštalickej forme, ktorá je stabilná a môže sa použiť na výrobu LSD.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Na výrobu L .s. d začnite od ergotamínového tartrátu, syntézu máte na tomto fóre, ergotamín je najlepší spôsob, ako vytvoriť LSD, jednoduchšie a rýchlejšie
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Myslím, že na získanie čistých kryštálov by ste museli vykonať stĺpcovú kryštalografiu. Bohužiaľ, na to neexistuje žiadny ľahko použiteľný tek, museli by ste si o tom prečítať vo vedeckých článkoch.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Ďakujeme. Toho som sa obával. Skontroloval som aj Reddit a je to pravda - nemôžem nájsť anobydy, ktoré majú LSA v cistalovej forme, stabilné, nie v nejakej kyslej vode... Pozeral som aj staré práce zo 60-tych rokov o extrakcii námeľových alkaloidov (Adam gotlieb - kyselina), ale je to dosť komplikované a dúfal som, že sa mi podarí získať nejaký jednoduchý zápis. Ďakujem za info a počas môjho bádania získam nejaké informácie o LSH z ranných hviezdic. Je to zaujímavé - na reddite:

Nulová nevoľnosť rannej slávy LSH Tek založený na štúdii LSH z roku 2022 s 20 fotkami a 7 správami o tripoch, prírodné LSD
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Extrakcia alkoholom alebo DCM
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Mohli by ste to bližšie vysvetliť? Používam Kash's tek, ale zdá sa mi to zbytočne komplikované... Výsledky sú skôr skvelé, ale idk premýšľam, či existuje lepší tek
 
View previous replies…

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Použite Soxhletov extraktor a ako rozpúšťadlo môžete použiť zmes etanolu a metanolu
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Myslíte tým, že stačí premeniť ju na kašu a potom pridať etanol? A čo tuky, rastlinná vláknina a iné alkaloidy?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Len spamujú všetky najnovšie témy, ktoré nájdu. Takýmto postupom nezískate čistý výpis, aj keď to technicky funguje. Tu sme diskutovali o teks, aby sme mali kryštály ako konečný produkt, neberte do úvahy to, čo povedal vyššie (okrem soxhlet, soxhlet sú skvelé)
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Chcete extrahovať alebo izolovať čistý LSA? Ak chcete extrahovať, nie je nič zlé na extrakcii alkoholom.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Toto video môžem odporučiť na všeobecné vyťaženie
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Alebo možno skúste použiť metódu kyseliny/ zásady, pretože niektoré tuky a oleje sú pri zmenenom pH nerozpustné
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Som doslova vyškolený laboratórny odborník, viem, ako vykonať extrakciu. Chcem tým povedať, že zverejňujete správy s nízkym úsilím, ktoré nesúvisia s danou témou
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Zdá sa mi, že obaja máte skutočne dobré postrehy! T0lek511 má pravdu v tom zmysle, že ak hovoríme výlučne o "extrakcii", mohla by stačiť etanolová extrakcia.

Zároveň sa snažíme získať čo najčistejšiu LSA, ktorá si vyžaduje ako extrakciu, tak aj izoláciu, takže archae sa nemýli.

Neverte, že T0kek511 robil príspevky s nízkym úsilím, pretože informácie, ktoré poskytol, boli zaujímavé pre niekoho, ako som ja, ktorý je začiatočník. A mám hlbokú úctu k vám dvom, ktorí ste v skutočnosti profesionáli.

Myslím si, a to je môj názor, že ste boli k sebe príliš nepriateľskí v spôsobe vyjadrovania! Všetci sme civilizovaní chemici (ja, tak trochu hahahaha nemôžem sa s vami porovnávať), sme schopní civilizovaných rozhovorov :)
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Pri bazifikácii majú tuky tendenciu zhlukovať sa v dôsledku zmydelňovania, však? Alebo hovorím hlúposti rn?
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
V tomto dokumente od spoločnosti The Vespiary sú uvedené všetky druhy testovaných metód extrakcie - vrátane metód s kryštalizovaným LSA a LAA
 

Attachments

  • FZYS4rX0uq.pdf
    5.6 MB · Views: 391
Top