Question Ako získať amfetamín z pseudoefedrínu?

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Tie nie sú potrebné. V pseudonyme sa nenachádza metamfetamín, ktorý by ste mohli extrahovať. Pseudo musíte premeniť na metamfetamín prostredníctvom chemického procesu, syntézy.
Syntéza je opísaná v časti "amfetamíny" na tomto fóre. Ktorú by ste našli, keby ste sa ju obťažovali vôbec vyhľadať predtým, ako ste poslali ďalšiu otázku.
 

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Ak som položil túto otázku, nie je jasné, že som nepochopil celý proces syntézy? "DocX" je mi ľúto, že nie som rodený chemik, aby som tomu rozumel. Myslím, že toto fórum má pomôcť ostatným, ktorí sú v tejto oblasti noví a chceli by viac pomoci od vrodených chemikov, ako ste vy!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
V žiadnom prípade nie som "vrodený chemik". Som tiež začiatočník. Moja kritika však nespočíva v tom, že by ste nerozumeli, ale v tom, že ste sa o to ani nepokúsili.

V prvom rade si na fóre vyhľadajte syntézy, ktoré hľadáte. PRED kladením otázok. Je to jednoduché vyhľadávanie, nemá nič spoločné s tým, že ste chemik.

Potom, keď to nájdeš, si to prečítaj. Ak sú tam veci, ktorým nerozumieš, vygoogli si ich. Ak sa zaseknete, spýtajte sa na tie konkrétne veci.

Ak sa opýtaš, ako si sa opýtal ty, "Ako sa vyrába amfetamín?", odpoveď je "Prečítaj si ten zatracený popis syntézy na fóre!".
Ak sa však opýtate "Prepáčte, čítal som tento popis synthu *link* a nerozumiem, čo znamená bazifikovať roztok" (alebo nejakú inú špecifikovanú časť synthu), môžete dostať tipy a odpovede. Ja vám napríklad rád pomôžem s akýmikoľvek vedomosťami, ktoré mám. Na tomto fóre nájdete niekoľko príkladov.

Je v poriadku, že sa v chémii nevyznáte. Nie je v poriadku byť lenivý a ani sa o to nepokúšať. A ak neviete vyhľadávať na fóre alebo klásť otázky, na ktoré ľudia skutočne vedia odpovedať, musíte sa to najprv naučiť. Ak na to nie ste pripravení, nikto vám nemôže pomôcť a toto nie je pre vás.

Aspoň to je mojich päť centov.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Mimochodom, tu je prirovnanie, ktoré vám pomôže porozumieť:

Povedzme, že ide o fórum o stavbe rôznych druhov domov. Je v ňom veľa pôdorysov a opisov, ako postaviť veľa rôznych domov, medzi nimi aj jeden s názvom "Ako postaviť mestský dom".
Vtedy sem zavítate a položíte otázku "Ako sa stavia mestský dom?".

Chápete, že to môže byť vnímané ako taká malá, malá hlúposť, však?

Ak by ste sa však spýtali
"Prepáčte, prečítal som si opis, ako postaviť mestský dom, ale je v ňom veľa zmienok o "2 na 4". Nerozumiem, čo je to "2 na 4". Snažil som sa to vygoogliť, ale nemôžem nájsť žiadne informácie. Môže mi to niekto vysvetliť?" Ľudia by vám samozrejme pomohli.
Ja viem, že by som pomohol.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Môžem extrahovať amfetamín z pseudoefedrínu? Ako to funguje? 😅😅😅
Prosím, povedzte mi to @8n398k20k280.
Vidím to dosť podobne, len zvážte, že nový používateľ tohto fóra možno nevie presne, čo má hľadať, alebo si zvolí nesprávne vyhľadávacie výrazy a potom nájde zatiaľ veľa nových príspevkov, ako je tento, bez skutočného obsahu. Kvôli prehľadnosti, mali by byť všetky návody od odborníkov, alebo od odborníkov vyhlásené za dobré, v samostatnej kategórii, kde by nikto iný nemohol otvárať témy, alebo by tieto návody boli všetky pripnuté, aby sa dali lepšie nájsť bez použitia funkcie vyhľadávania. Množstvo týchto príspevkov ukazuje, že zmena v tejto oblasti by možno bola vhodná, pretože neverím, že všetci naozaj behajú s nástenkou pred hlavou a jednoducho sem predkladajú oni úplne nezmyselné komentáre. Myslím, že je tu jednoducho príliš veľa dojmov, ktoré pôsobia naraz, človek sa musí poriadne nadýchnuť, aby si našiel prehľad.
A potom vydá, že volanie o pomoc nájsť začiatok. Ale to zahlcuje fórum.

Teraz máme 10 centov v krúžkovom vrecku
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Určite! Tento návrh som zverejnil v Heisenbergovom vlákne o novom štýle fóra.
Aj keď v tomto konkrétnom prípade neplatí. Do vyhľadávacieho riadku mohol zadať presne tú otázku, ktorú tu uverejnil, a dostal by správny výsledok.

A úprimne, vykonávanie chemických syntéz bez chemického vzdelania nie je reálny počin, ak človek nie je dostatočne zvedavý, podnikavý a inteligentný na to, aby si sám našiel akúkoľvek informáciu a spojil si jednotlivé body. Potom je rovnako dobré vrátiť sa na darknetové trhy a produkt si kúpiť.
 
Last edited:
Top