Question Ako prebieha výroba pervitínu pomocou lekárskeho tekutého efedrínu (C10H15NO)?

Napoleon

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Použil som priamo kvapalinu a mal som problémy pri kryštalizácii, zostáva ako voda, môže byť problém v jej čistote alebo nie je možné vyrobiť pervitín s liečivou kvapalinou efedrín? Použil som metódu obsahujúcu červený fosfor a kyselinu chlorovodíkovú
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Dobrý deň, od ktorej spoločnosti ste výrobok použili?
A aké percento efedrínu je rozpustené v akom množstve kvapaliny (ml)?
 

Napoleon

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kúpil som si ho podplatením nemocničného personálu. Nepoznám zloženie, jediné, čo vedia, je, že sa používa pre pacientov. Existuje metóda, pri ktorej môžem oddeliť čistý efedrín?
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Teoreticky stačí nechať kvapalinu odparovať tak, aby na konci zostala látka v nej rozpustená (efedrín HCI).
Pokiaľ do nej nie je primiešané nič iné!
Nechal by som kvapalinu odparovať v širokej sklenenej miske, pri izbovej teplote, na tmavom mieste!!!
Potom by ste ju mali bez problémov použiť na redukciu jódu/fosforu (červeného).
Som úplný noob, ale toto som skúšal pred 10 rokmi a je to celkom jednoduché!!!
Slnečné pozdravy a veľa šťastia
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Ahoj Napoleon,
Našiel som toto:
Dávkovanie a podávanie efedríniumsulfátu na injekciu
Všeobecné pokyny na dávkovanie a podávanie
Injekcia efedríniumsulfátu, 50 mg/ml sa musí pred podaním zriediť ako intravenózny bolus, aby sa dosiahla požadovaná koncentrácia. Zrieďte fyziologickým roztokom alebo 5 % dextrózou vo vode.....

Aké množstvo (cm3) ste použili? Ak to bolo tak, ako je uvedené vyššie, dostali ste len asi 1/20 toho, čo ste potrebovali na reakciu.

Ako už povedali ostatní, nalejte tekutinu do plytkej misky alebo taniera s plochým dnom a nechajte všetku vodu odpariť. Zvyšný zvyšok zoškrabte a odvážte. Toto bude efedrínová soľ. Jej MW bude základom pre výpočet množstva ostatných reaktantov.
 
Top