Ako je možné, že crack kokaín stojí v Iráne 40 dolárov?

thebean

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, som z iránu. a asi pred 2 mesiacmi som skúsil crack kokaín, trochu som skúmal a zistil som, že cena je smiešna. v pohraničí je to asi 1 700 000 (40 dolárov) rialov a v mestách ho nájdete asi za 2 500 000 (60 dolárov) rialov. hľadal som veľa online trhov a táto cena je príliš nízka. som si celkom istý, že tunajší crack nie je čistý. ale mám niekoľko otázok. je možné vyrobiť si doma kokaín? alebo existuje nejaká droga ako crack? v kamennej forme na vdychovanie. je možné kúpiť čistý crack len za 40 dolárov? ako môžem otestovať čistotu? existuje nejaká alternatíva k cracku okrem pervitínu?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Prečo je crack v Iráne taký lacný?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Koľko získate? Ak chcem, môžem si kúpiť kokaín za 7 dolárov, môže to byť 0,1 g. Bez toho, aby som vedel, aké množstvo, nikto nemôže povedať, kde je to lacné alebo drahé. Môžete si to odfotiť? Crack je podľa mojich skúseností dosť výrazný vzhľad
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Myslím, že za jeden gram 40 usd
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pravdepodobne to nesúvisí s kokaínom. Dokonca ani v USA by ho rezali dostatočne silno na to, aby ho mohli predávať za takú cenu , netvoril by skalu. Je to len môj názor založený na veľmi malom množstve informácií. Ak sa ti podarí získať obrázok, zverejni ho
 

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
bol to Crack heroin alebo stlačený heroín
 
Top