Question Ako ochladiť pestovateľskú miestnosť?

Bluegum

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mám utesnený priestor, ktorý nemal žiadny problém už viac ako 3 roky. Pekné vysoké hodnoty yeildu bez väčších problémov. V posledných 6 mesiacoch sa neochladí pod 30c.

Pridal som AC, druhý prívod, prevádzkujem 2 filtre s výstupom charcol a v súčasnosti znižujem intenzitu svetla počas dňa. Svetlá sú zapnuté cez noc a vypnuté cez deň. Vonkajšie počasie je chladnejšie ako v predchádzajúcich rokoch.

Momentálne sú rastliny vo vegetačnom období, takže sa im darí, ale pri minulom pestovaní sa počas kvitnutia uvarili do prázdna a nechcem, aby sa to zopakovalo.

Nechápem, čo by to mohlo zrazu spôsobiť. Zdá sa, že za posledných 12 mesiacov sa niečo zmenilo, čo to spôsobilo, a ja neviem čo.

Nejaké nápady, čo by to mohlo spôsobiť? Budem rád za každú radu.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
mali by ste si kúpiť vodou chladené vzduchové chladenie s názvom opticlimate.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Tiež , radšej si získajte hĺbkové informácie na stránkach cannabisgrow.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Riešenie spanara bude fungovať, avšak pôvodný problém to neodstráni. Možno je niektoré zo zariadení v ňom chybné a prehrieva sa? Jednoduchší spôsob, ako skontrolovať, odkiaľ by to mohlo vychádzať, by bola termokamera, ale tá je drahá, ak nepoznáte niekoho, kto ju už má.
Skontrolovali ste, či vaša elektrická zásuvka nie je preťažená? To by mohlo spôsobiť ich prehrievanie
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Máte tiež pravdu archeológovia.
moja skúsenosť je, že ak niekde úspešne pestujem viac ako 3 roky. vymenil by som veľa zariadení, ako sú žiarovky alebo LED diódy
kúpil by som nové ventilátory . ak pestujete 3 a viac rokov, pravdepodobne by som urobil kompletnú rekonštrukciu miestnosti.
 

Bluegum

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ďakujeme! Prepáčte, mali by sa pravidelne vymieňať špecifické, žiarovky, ventilátory a filtre, čo je dôvod, prečo je to také zvláštne.

Nejaký návrh na stránky? Snažil som sa hľadať špecifiká, ale našiel som len toto fórum
 
Top