Ako obchodníci posielajú svoje lieky poštou?

nob0dy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
1
Dobrý deň,


Hľadal som, že psy dokážu vyňuchať drogy, aj keď sú dobre ukryté.

Myslel som na to, ako díleri posielajú svoje veci poštou bez toho, aby ich chytili?
a čo sa stane, ak pošta chytí drogy, nebude to pre dílera vysoko rizikové, aby identifikoval svoje meno?
Existuje tiež spôsob, ako oklamať psov čuchačov?

vďaka
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ako by mal byť obchodník zachytený? Nemusí sa báť, ak pracuje čisto a všetko dezinfikuje. Kto na ňom napíše správny odosielateľ, vyslúžil by si väzenie za hlúposť. Problém má len príjemca, ale pokiaľ sa správa správne, nemôže sa veľa stať.
Ak kriminalisti nenájdu žiadne použiteľné dôkazy, ako sú odtlačky prstov alebo stopy DNA, odosielateľ sa nemusí obávať, najmä ak je už polícii známy.

Psy a ich nosy sa oklamať nedajú, ale prečo by mal pes čuchať list? Mali ste niekedy do činenia s poštovou službou? Ide o plne automatizovaný proces, kde triediace stroje pracujú vo veľkých halách a manuálny zásah je potrebný len v prípade porúch. Nebehajú tam psy celý deň. Psy na drogy sa používajú pri raziách na hľadanie úkrytov, pretože žiadny policajt nechce prehľadávať, psy na výbušniny napr. na letisku pri obchôdzkach, ale nie v poštových distribučných centrách, kde sa denne spracuje vyše 100 000 listov.

Čo by ste však mali urobiť, je zabaliť tovar do vákua, čo zabráni aspoň tomu, aby si pri preprave nikto nevšimol zápach. V závislosti od toho, ako čisto pracujete, by to pomohlo aj psom, ale zvyčajne sú vonku nepatrné stopy, ktoré spôsobujú štrajk psa.
 

Panda

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Čo by ste použili na dezinfekciu Počul som o čističi skla a bežnom dezinfekčnom spreji. Existuje ešte niečo iné?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Pravda, kúpila som si extázu a na trhovisku som poslala dodaciu adresu a po dni som dostala svoje veci, bolo to v knihe na strane 73 a nikto ma nechytal, takže odpoveď je poštou.
 

nob0dy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
1

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na moju otázku, na mojej otázke som mal na mysli, čo sa stane, ak policajti chytia poštu v procese odosielania a nájdu na nej drogy? tu v mojej krajine nemáme verejnú poštovú schránku, kde by stačilo vložiť list a ísť, ale musíme list poslať cez poštu, kde sa nás pýtajú na občiansky preukaz

Vďaka
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Potom by som v tejto krajine neposielal žiadnu poštu bez možnosti posielať malé balíky anonymne, pretože to je veľká výhoda tohto takmer celosvetového systému, ktorý umožňuje, aby odosielateľ zostal v anonymite a vy ste vďaka pečiatke vedeli len približne, z ktorého regiónu pošta pochádza.
Vo vašom prípade sa policajti zamerajú na príjemcu a odosielateľa, príjemca bude musieť dokázať, že si ich objednal, a policajti vykopnú dvere odosielateľa.
Čo ste si mysleli, že policajti urobia inak?

Chcete kúpiť alebo predať drogy prostredníctvom pošty?
 

steve77

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Ak nejaké telo posiela alebo prijíma nejaké balíky v tuzemsku, potom je to bezpečné kúpiť, ak nejaké telo prijíma nejaký balík v USA zo zámoria, potom to bude problém, pretože tam bude USA clo medzi príjemcom a odosielateľom a balík môže uviaznuť na colnici, ale ak nejaké telo posiela balík z USA do USA, potom tam nie je žiadne clo
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Úprimne povedané, nikdy som sa nestretol s problémami pri odosielaní alebo prijímaní, ale v našej krajine nie je trest až taký vysoký....
 

tjerry

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Ahoj, chlapci, prvýkrát tu uverejňujem príspevok. Chcem poslať balík húb z holandska do nórska. Bolo mi povedané, že akýkoľvek balík pochádzajúci z Holandska je už sám o sebe červenou vlajkou pre tieto vikingské colnice. Tak by ma zaujímalo, či má niekto nejaké skúsenosti s úspešným zasielaním do tohto severského územia. Je šanca naozaj taká veľká, že by som sa o to nemal pokúšať, alebo by som to mal brať ako každú inú zásielku.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Mnohé smartshopy rozosielajú každý deň mnoho mnoho trufielov po celej Európe druhu poloprávnych. Nemali by ste sa obávať
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Prečo ich neposlať priateľovi do inej krajiny a nechať si ich poslať na miesto určenia.
 

Paul DelGrosso

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Posielal niekto veci z Číny do Kanady bez problémov? Kilogramy alebo viac? Menšie, napríklad 500 g až 100 g?

Niektoré veci sú už v kanadských skladoch. Ale iné nie sú. Dúfam, že sa ozvete
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tak, aby som to objasnil, možno to pomôže aj iným. akékoľvek množstvo do 2 kg môžu poslať prostredníctvom neregistrovaného alebo doporučeného "listu", ktorý má obsahovať len dokumenty, ale takmer nikoho nezaujíma, je to veľmi bezpečné. ALE Číňania sú v Kanade dobre zakorenení, majú dovozné siete, špedičné stratégie a podporujú dokumentáciou. oni CHCÚ, aby ste dostali svoje objednávky a oni ich dodávajú, pomaly.
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Existujú tvrdenia o trikoch, ktoré by mali fungovať, ako napríklad konkrétne typy návnad alebo dokonca chemikálií, ale vo všeobecnosti by som neodporúčal posielať žiadne látky, ktoré sú kvapalné alebo majú silný zápach, príliš ďaleko, miestne trhy sú zvyčajne dostatočne silné, takže nie je potrebné napríklad konope posielať veľmi ďaleko
 
Top