Question Ako by som si mohol nechať niečo poslať bez toho, aby to bolo spojené so mnou?

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
im v USA, sú poštové schránky už dostatočne bezpečné? ako to funguje? Ako dostanem tento druh vecí.... Pýtam sa, pretože pri dovoze z inej krajiny je posledná vec, ktorú chcem, aby ma colníci mohli vystopovať, v najhoršom prípade... Alebo aj v tuzemsku, jednoducho nemôžem riskovať, že by bol nejaký odosielateľ "medovým hniezdom"..... Už som bol v minulosti obvinený z drogovej trestnej činnosti, takže čokoľvek, do čoho by som sa zaplietol, by bolo dosť odsúdeniahodné... takže nie je priestor na to, aby som niečo pokazil....
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Nie je vo vašom mene po škatuľky nie sú dostatočne bezpečné. Po box je len nádoba, ktorá sa v skutočnosti nelíši od schránky vedľa ulice. Musíte si vytvoriť falošnú identitu alebo si ju od niekoho požičať, získať schránku na jeho meno, použiť jednorazovú peňažnú kartu alebo niečo, čo nie je spojené s vami. Požiadajte niekoho, komu dôverujete, aby ju prijal. Musí byť čistý ako lienka a nesmie byť nijako spojený s jej kúpou, aby mal hodnoverné popretie, ak ju policajti doručia. Som presne na tej istej lodi, snažím sa prísť na to, ako prijímať kontraband bez toho, aby ma odhalili. Existuje bezpečnostné fórum, ktoré by ste si určite mali pozrieť, ale niektoré z toho, čo som tam čítal, by som sa asi nedokázal naučiť robiť ani v tomto živote. Správny dodávateľ je všetko. Predstavte si, že na colnici sedí škatuľa od chemickej spoločnosti XuCuingchong, ktorá je adresovaná jednotlivcovi. Myslíte si, že budú mať podozrenie? Čo mi pripomína, že skrývať sa za nejakú spoločnosť, skutočnú alebo dobre vymyslenú, by mohla byť technika. Reagujem hlavne preto, aby som videl, čo hovoria ostatní, pretože som tu teraz ja.
 
Top