Question Ako môžem získať Psilocybe z húb?

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Môže mi niekto pomôcť?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666

Výsledky vyhľadávania pre dopyt: V prípade, že sa v databáze nachádzajú informácie o chemických látkach, je potrebné ich doplniť o ďalšie informácie: Psilocybe


Vynaložte určité úsilie na to, aby ste sami našli správne informácie.
 

gameon

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Takže tru, stačí si dať na čas alebo použiť tlačidlo sherch
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
🤮🤮🤮🤮🤮🤮. Poviem vám to. Zhltnúť 5 gramov v tichej tme môže byť náročné, ale zjesť panáka želé je hračka. Na stránke The Shroomery.org mám želé shot Tek, ktorý je starý 15 rokov alebo viac. V tom čase bol jediný a je to doslovne č. 2 z toho vlákna. Takto sa psilocín dostane ďalej, ako ste kedy chceli. Ľudia si často neuvedomujú, že je to len psilocín, ktorý vás ovplyvňuje. Psilocybín je defosforlovaný vašou žalúdočnou kyselinou. Nebudem hovoriť o tom, prečo sa magické huby správne nazývajú psilocybín, ale je tu pred
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
McKenna štýl ego smrť, vždy sa snažím dostať telefón čo najďalej od seba, keď idem tak hlboko a je v tmavej spálni, bože, s čím som sa stretol na tých psychonautských cestách fuj fuj, tak raz som naozaj videl, ako vrabec za svitania pri obracaní cukríkov zhodil zo stromu spiacu kačicu divú, teraz, keď si beriem hrdinské dávky, sú tam kačice v maskáčoch, niekedy sa len tvária pripravené na vojnu inokedy je ich správanie a chladný postoj nie veľmi nenápadný spôsob, ako povedať, že idú do vojny, pasívne agresívne fauly, .... Fauly sú fauly kačíc alebo len hydiny, skurvených vtákov, človeče
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Vidím, že ste dostali veľa odpovedí za predpokladu, že sú skvelé, kto ich napísal, som nečítal, psilocybín môžete extrahovať rozomletím a verím, že 1:1 hmotnostný podiel extrakcie etanolom za predpokladu, že s nejakou vodou, ktorá sa neskôr vydestiluje, by bol môj najlepší odhad na jednoduchý spôsob výroby extraktu z vašich húb, mám teraz krabice od topánok s panvovými subtropmi a nejaké závistlivé monotuby, bola to pre mňa mykologická horúčka, contam free tak dlho, že som prepálil všetky agarové platne a transfery, ako aj väčšinu zrna na zrno z tých prvých transferov, mám nejaký fialový mystický lc, ktorý sa kolonizuje tak rýchlo a robí skvelý produkt, ak sa snažíte extrahovať do tekutého etanolu a alebo etanol a dh20 bude cesta, stavím sa, že nájdete postup veľmi ľahko, že sú teraz legálne na mnohých miestach, čo robím, je skvelé a až všetky moje potraty alebo bočné alebo je, že nevyzerajú ako niečo, čo id niekedy dať niekomu v období vrece a keď sa vybudujú na štvrťlitrovú nádobu, dám ich do magickej guľôčky na krátky cyklus výbuchu a potom si to veľmi čistú citrónovú šťavu z celých potravín, ktorá chutí tak dobre a zmiešam tieto dve, môžete filtrovať po niekoľkých hodinách, ale zvyčajne som to nechal robiť to je thang pri izbovej teplote po dobu 12 hodín zmraziť chil a odfiltrovať potom vypiť citrónovú šťavu v záberoch je to lepšie ako akékoľvek čokoládové tyčinky alebo čokoľvek, čo som urobil, môžete samozrejme distribuovať to tak a kyselina citrónová robí obrovský rozdiel bavte sa tam a sledujte svoje ego lol
 
Top