Question Looking for a vendor pomoc závislým od opiátov

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
ibogain / iohwaska alebo akékoľvek iné lieky potrebujú pomoc pre drahého priateľa na detoxikáciu od opiátov
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Potrebujete nejaké lieky na odvykanie alebo opiáty?
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Po desiatich rokoch sa dostávam zo suboxónu, ale používal som niektoré analógy a čo nie bezpečne používané, zdá sa, že pomáhajú dostať sa zo subs bol som pripravený vyskúšať metadón suboxón bol tak ťažký tk kick
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Pane, môžeme si prenajať rozhovor na wicker me alebo signál ASAP. Pill múdry môžem dostať to, čo je er sa vám páči, ak to, čo ste povedali skôr, je legit vaša vôľa bude hotová. Sľubujem. Ja som Thewaterman na wicker a signál. Ty
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Z nejakého dôvodu vás to nenájde na signáli len Thewaterman ak mi môžete poslať dm tu nemám wicke
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Super mám signál brat som ťa buchol som frajer s dievčenským menom Kailey
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Waterman, nemôžem vytvoriť účet wicker.its gonna die in a month.I need your help.tryin dostať blízky priateľ off fent w týždne metadon a mesiace valium as needed.Ive hrlped w 4 ľudia w success.also zahŕňa megadosing w vitamín c, ale to nie je to, kde potrebujem vašu pomoc.its w pilulky.please dm me alebo mi povedzte, ako sa dostať k vám.that would b screamin.thanks a million.
 
Top