Question Pomoc, béžový amfetamín

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Dobrý deň, vyrobila som trochu amfetamín sulfátu a je béžovo sfarbený , trochu sa mi ho ťažko suší, ak vezmem malé množstvo a vysuším ho fénom, je opäť biely. (Použitá surová kyselina sírová, neutralizovaná medzi ph5,5 a 6, rozpúšťadlo bolo IPA) účinky sú dobré, určite amfetamín. Má niekto nápad, čo s tým, momentálne to zohrievam pomocou ohrievacieho ventilátora (netuším, ako sa to volá).
TWhmCNsBRe
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Môj človek,

Kvapalina, ktorú máš v pravom dolnom rohu, je z reakcie, musíš vákuovo prefiltrovať amfetamín na vlhkú úroveň, potom ho zaleješ studeným acetónom, ak nemáš prístup k acetónu, ipa funguje rovnako dobre, len jej odparovanie trvá dlhšie ako acetónu.

Béžová farba je z reakčnej hmoty kvapaliny a oxidácie.

Najlepšie
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Práve som kúpil olej, zdá sa, že môj predajca je príliš lenivý. Mám nejaký od iného a tam sa problém nevyskytuje. Myslel som si, že béžová farba by mohla pochádzať aj z ph, ale urobil som presne 40ph testy pre túto jednu dávku, použil som 200ml oleja v 600ml IPA a riedil som kyselinu sírovú 1:10 a išiel na ph5,50-6,00. Som si takmer istý, že ph bolo perfektné, ale nevsádzal by som na to, náhodou som mal príliš veľa kontaktu tela so základňou a rozpúšťadlom (neodporúčam, upiekol som si rýchlosť, všade som vylial A-základňu a už nemám použiteľné uteráky), ale vďaka za radu, ale nemal som so sebou vákuový filter a acetón.^^
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
V prípade, že chcete získať biely čistý amf, môžete vykonať acidobázickú extrakciu. Prinajmenšom môžete kvapalinu odfiltrovať vákuom cez Buchnerov lievik a premyť studeným suchým acetónom alebo IPA.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Nemal tam žiadne vybavenie, ale už je to hotové, teraz to vyhodil. Ale vďaka
 
Top