Má niekto spoľahlivú, overenú syntézu n,n-DET z tryptamínu?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Všetko je naozaj v názve, ale úprimne povedané, zaujímal by ma ktorýkoľvek z primárnych tryptamínov, ktorý by sa dal vyrobiť z tryptamínu - okrem n,n-DMT.

Iv bol úspešný pri syntéze DMT z tryptamínu - čo je pekné, prvá úplná syntéza drogy. Je to príjemný pocit - iný ako pri extrakcii, najmä preto, že väčšina ľudí by jednoducho nepoznala rozdiel!

Každopádne, ak sa mi nepodarí vyrobiť nič iné v malom množstve na prvé vyskúšanie, tak vyrobím veľké množstvo a predám, aby som financoval svoj ďalší projekt a možno aj rotovap, pretože som super lenivý a chcel by som objednávať menej chemikálií, ako aj robiť menej destilácií!

Každopádne yeh mám ešte veľa tryptamínu takže....yeah lol

Tak trochu som zabudol koľko DMT vlastne stojí. Možno sa mi oplatí to všetko premeniť na DMT, pretože tryptamín je naozaj ľahko dostupný lol

Každopádne
Spolieham sa na šikovných ľudí. Mám teraz rotačné lopatkové čerpadlo, takže môžem vytiahnuť malý podtlak okolo 1tor alebo tesne nad, takže si myslím, že to otvára nové možnosti destilácie, ale môžem sa mýliť a nemusí to mať žiadny rozdiel haha
 
Top