Question Kúpil niekto chemické prekurzory (MDP2P, PMK glycidát, P2P...) od čínskeho predajcu na Alibabe?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Chcel by som vedieť, aké boli vaše skúsenosti s nákupom chemických prekurzorov od čínskych dodávateľov prostredníctvom alibaby, keďže ide o výrobky, ktoré porušujú normy alibaby, nákup by nebol chránený systémom alibaba escrow, takže by nebolo možné získať vrátenie platby, napríklad podvodom zaslaním náhradného alebo iného výrobku. Všetkým vám ďakujeme!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
AliBaba bojuje s dodávateľmi pochybných chemických látok. Som si istý, že všetci dodávatelia, ktorí ponúkajú nelegálne pozície pre Čínu, sú podvodníci.
Je však celkom možné kúpiť PMK, etylglycidát BMK, benzaldehyd, metylpropiofenón alebo bromketón.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Viete, kde sa dá kúpiť glycidát PMK? Našiel som predajcu v Číne, ktorý ho údajne predáva, a ten mi umožňuje ísť osobne do jeho spoločnosti v čínskom meste Xingtai v provincii Hebei, aby som si mohol overiť, že ide o originálny výrobok a nie o jeho náhradnú látku, ale to Má zmysel, že mi to umožňuje? keďže PMK je v Číne nelegálny, mohol by som byť čínskou vládou
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Čínski výrobcovia teraz predávajú prekurzory skutočných PMK.
Čínska vláda ho nezakazuje.

Môžem poskytnúť kompletný recept od prekurzora PMK po P2NP.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Neviem, odkiaľ máte tieto informácie, MDP2P je v Číne nelegálny mate
 
  • Like
Reactions: auc

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
tbh.... všetko tam prechádza.... zabezpečené dodanie, možnosť vrátenia peňazí, čo viac chcete?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Dajte mi vedieť, ak ma budete potrebovať

Môžem zabezpečiť výskum chemických prekurzorov

Moja cena je veľmi priaznivá

Poskytnem vám vzorky na testovanie
 
Last edited:
Top