Question Zelená chémia

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Laboratóriá na výrobu liekov môžu byť nebezpečné pre životné prostredie. Ako tento problém riešia? Myslím si, že toto fórum by sa malo viac snažiť riešiť tento problém.
 

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Áno, vidím, že ste Výrobca. Niekoľko príkladov z vašej továrne?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
žiadnemu výrobcovi liekov nezáleží na životnom prostredí, ako má likvidovať odpad?
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Spoločnosť BASF to nazýva Verbund, integrácia odpadu z jedného procesu do druhého s cieľom nielen získať maximálnu hodnotu, ale aj predchádzať vzniku odpadu, ktorý môže poškodiť životné prostredie.
Všetok svoj odpad neutralizujem, alebo ak to nie je možné, odvážam ho do spaľovne.
 

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Ako spaľujete (prúd vzduchu, ohnisko...)?
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nemám, existujú spoločnosti poskytujúce túto službu. na kilogram a na kategóriu odpadu.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3

V tomto prípade by som, žiaľ, povedal, že by ste kázali do zboru.

Existuje niekoľko nezaujatých dokumentárnych filmov, ktoré si môžete pozrieť na youtube o niektorých našich najväčších spoločnostiach na svete, ako zaobchádzajú so svojimi likvidáciami.

Uvádzajú všetky tie rôzne "zelené značky", ale väčšina končí v krajinách tretieho sveta.

Dokonca aj spoločnosti, ktoré pracujú ako likvidačné spoločnosti, vyvážajú a skládkujú v krajinách tretieho sveta.

A keď už sme pri tom, toto fórum je určené najmä na výrobu nelegálnych drog, ako by ste očakávali, že budeme likvidovať všetky chemikálie bez toho, aby sme vyvolali podozrenie?

"Hej, tu je 200l sud s každou zlúčeninou z periodickej tabuľky, ktorú som našiel v lese, každé 2 mesiace vám jeden prinesiem"

Chápete moje špicaté :)?

S pozdravom
 
Top