Question Recepty GHB

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Pozná niekto nejaký spôsob, ako vyrobiť ghb Mám veľmi obmedzené množstvo chemikálií, kde som
 

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
live lol omylom stlačil odoslať na začiatku veľmi obmedzené chemické látky, kde žijem
 

drugswaiter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Existuje tek na výrobu GHB z GABA. Nemám s tým xp len som ho našiel na erowide iirc. Hádam nemáte zdroj pre GBL? Musíš si zohnať ten a nejaký NaOH.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
"nový gbl" : 1,4-butándiol
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/1-4-butanediol-legal-gbl-poland-worldwide-usa-aus-too-from-10ml-up-20l.95/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/butanediol-cleaner.80/
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Funguje, len si dajte pozor, aby ste dostali dusitany, nie dusičnany
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Sandmeyerova reakcia GABA na GBL/GHB



Stručný úvod



Rovnako ako ostatné zápisky, ktoré som uverejnil, aj táto metóda je 100 % voľne dostupná. Je úžasná pre chemika, ktorý chce pripraviť GHB v malých množstvách a s vysokými výťažkami, a to bez priameho získavania akýchkoľvek regulovaných chemikálií, ako je gama-butyrolaktón (GBL) alebo 1,4-butandiol (BDO). Vyhýba sa tiež typicky nízkym výťažkom, ktoré sa vyskytujú pri oxidácii tetrahydrofuránu (THF). Používa ľahko získateľnú aminokyselinu, kyselinu gama-aminomaslovú (GABA), a dusitan sodný (NaNO2). Veľmi pekne sa škáluje a funguje bez väčších problémov. Nepoužíva sa ani jedna podozrivá chemikália.



Sandmeyerova reakcia využíva kyselinu dusičnú na premenu amínov na diazóniové soli. Táto reakcia, ako sa uplatňuje pri premene GABA na GHB, je znázornená v prvej reakcii uvedenej nižšie. Alifatické diazóniové soli rýchlo podliehajú hydrolýze v prítomnosti vody, pričom sa uvoľňuje plynný dusík a zostáva hydroxylová skupina. Toto je znázornené v druhom kroku. Výsledkom týchto reakcií je, že GABA sa môže zmeniť na GHB v ľahko uskutočniteľnej reakcii s jedným kotlom.



Spustenie reakcie



Pripravte 2-litrovú banku s ľadovou vodou na magnetickom miešadle. Teraz:



Pridajte 3mol GABA (309,4 g)

Pridajte 3mol NaNO2 (207,0 g)

Pridajte 700 ml vody (celkový objem je približne 1100 ml)

Vhoďte 1" miešadlo a začnite miešať

Naplňte 500ml adičný lievik s vyrovnaným tlakom 3,3mol HCl(aq) (385,0g 31,25%, 334,8ml 31,25%)

Nasaďte prídavný lievik s adaptérom na výstup plynu a odvzdušnite ho zvonku



Začnite pomaly kvapkať kyselinu chlorovodíkovú do zmesi. Kvapkajte ju konštantnou rýchlosťou približne 1 kvapka za 2-5 sekúnd. S postupujúcim časom ho zrýchľujte a podľa potreby vymieňajte ľad, ale nedovoľte, aby sa vývin hnedého jedovatého plynu stal intenzívnym. Približne po jednej hodine od pridania poslednej kvapky kyseliny už nie je potrebné vymieňať ľad. Po ukončení reakcie pokračujte v extrakcii. (zvyčajne o 24 až 36 hodín neskôr)



Extrakcia tovaru



Na tento účel existuje mnoho možností. Na tomto sa stále pracuje, ale po približne 20 pokusoch som prišiel na to, že túto prácu využijem. Na extrakciu rozpúšťadlom môžete použiť etylacetát (EtOAc), chloroform alebo metylénchlorid (dichlórmetán alias DCM). Obvykle som používal DCM, pretože je to príjemné, keďže organická vrstva klesá na dno oddeľovacieho lievika.



Nastavenie na jednoduchú destiláciu.

Destilujte, pričom prvých približne 5 - 10 ml destilátu vyhoďte, pretože bude obsahovať dostatočné množstvo oxidov dusíka. Destilujte čo najviac vody, v podstate dovtedy, kým chlorid sodný nezačne nasycovať vodnú vrstvu a nezrazí sa.

Zvyšok destilátu (približne 700 ml) bude obsahovať približne 1 g GBL/10 ml.

Zvyšok destilátu spracujte s NaHCO3 pri refluxe počas 30 minút

Varte s približne 5 % objemu aktívneho uhlia (t. j. 35 ml aktívneho uhlia) (v porovnaní s objemom roztoku) počas 5 - 10 minút.

Nechajte vychladnúť a prefiltrujte, uhlie premyte destilovanou vodou. NaGHB uložte.

Zvyšok vodného roztoku extrahujte 5-krát 625ml porciami DCM.

DCM oddestilujte (DCM použite znova!).

Destilujte GBL (vo vákuu, ak je k dispozícii).

Reagujte s NaHCO3 a destilovanou vodou a upravte aktívnym uhlím ako predtým.



 
Top