Fentanyl otázka

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Mám tekutý fentanyl (citrát 50mcg), zaujímalo by ma, ako sa môže primiešať na trávu. Viem, že fent je rozpustný vo vode/metanole, ale nie som si stopercentne istý, či keď citrát zmiešam s vodou/metanolom, bude mať účinok, keď ho budem šnurovať. Musím najprv získať čistý fentanyl HCL (prášok) z tekutej verzie alebo ho môžem použiť v tejto forme?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Najlepším riešením by bolo zbaviť sa fentanylu. Neoplatí sa s ním ani experimentovať.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Tu v mojej krajine , veľa ľudí fajčí syntetickú trávu ! Pred holandským zákazom RC používam 15 g mdmb-4en-pinaca na 60 g bylín a ľudia ju nechcú, pretože mi povedali, že je slabá . Rc im jednoducho nedáva ten rush/hit v prvom dyme, ktorý im dáva fentanyl a na to budem používať fent .
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
To však neznehodnocuje moje odporúčanie.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Prečo je fent tak nenávidený? Pretože sa predáva ako heroín, čo vedie k úmrtiam?

Ak to viem správne, tak fent už nahradil heroín
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Áno, to je pravda, v USA ľudia nepoznajú svoje hranice a predávkujú sa, a preto je toľko nenávisti voči Fentanylu
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Len ľudí štve, že kartely dávajú fent na každú drogu
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Počúvajte, ani vy nepoznáte svoje hranice. Ani ja nie. Fentanyl je taký silný, že predávkovanie sa ľahko stane každému. Po tom prvom zásahu, alebo ak si vezmete niečo iné, alebo ak ste opití... nikto nie je vždy na vrchole svojich síl. A zahrávať sa s fentanylom je ako spať s chrapúňom v posteli. Nemôžete sa uvoľniť a jednoducho sa s tým zmieriť. A ak ho fajčíte, stáva sa ešte nepredvídateľnejším.
Stačí počúvať rozumné rady a fentanil spláchnuť.
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Rozhodne!!! Práve som kvôli tomu SHITU prišiel o veľmi veľmi dobrého priateľa a strašne ma štve, že sa ľudia s tým odpadom hrajú, akoby to bola nejaká neškodná hračka! Šnurovanie jointa zasraným FENTANYLOM???? Teraz som to počul všetko! Len sa neobťažuj, človeče! Zlikviduj to hovno čo najskôr. A ak skončíte ako samovražedný debil, uistite sa, že nie sú vyrobené žiadne ďalšie "samovražedné jointy", ktoré by sa nejakým spôsobom mohli dostať do rúk nejakého chudáka, ktorý nemá ani potuchy, čo sa chystá fajčiť! Nezničilo by vám to deň! Váš malý brat ukradne jeden z vašich jointov a na druhý deň ho nájdu mŕtveho. Len moje dva centy. VYPLACHUJTE TO!
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Možno to má niečo spoločné s tým, že pár kúskov veľkosti zrnka soli je rozdiel medzi skvelým hajaním a rakvou! Fentanyl je skurvený SURVENÝ SURVENÝ SURVENÝ SURVENÝ SURVENÝ! Existuje sakramentsky dobrý dôvod, prečo je na SHIT toľko nenávisti! Možno ho nenávidia preto, lebo len on je zodpovedný za viac ako 80000 úmrtí ľudí vo veku 18-45 rokov za jeden rok v USA! S poznaním svojich limitov to naozaj nemá vôbec nič spoločné! Neexistuje žiaden prekliaty spôsob, ako zistiť, koľko jedov dostávate v každej z tých falošných tabletiek oxy, ktoré predávajú, alebo koľko rezu a ako dobre je prášok namiešaný v tej klapke, ktorú ste si práve kúpili. Ak sa zahrávate s fentanylom, vaše dni sú spočítané a to je FAKT. Dokonca aj zahrávanie sa s farmaceutickým produktom je mimoriadne nebezpečné a dôvodom je sila. Jednoducho sa držte ďalej od Fentanylu a budete v poriadku.
 

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Myslel som si, že ide o fórum pre informácie o výrobe a syntéze liekov. Prečo všetci hovoríte človeku, aby nechal Fentanyl na pokoji? Položil otázku, ak nemáte odpoveď, nechajte si svoj názor pre seba. Ak chcete diskutovať o tom, ktoré drogy sú zlé a ktoré nie, prečo si nezaložíte vlastné vlákno? Je pervitín lepší ako fentanyl, pretože nezabíja toľko ľudí? Som si istý, že aj o tom by sa dalo diskutovať. Ale toto nie je to správne miesto. Čo keby ste prispeli, ak máte vedomosti, a držali hubu, ak ich nemáte.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Áno, to je pravda , nikto nechce niekoho zabiť, preto hľadám informácie, aby bolo všetko bezpečné :)
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3

Aj keď máte plné právo riskovať s tým život, myslím si, že Beavinator má opodstatnený názor. Povedzme, že si šnúrujete jointa, vyfajčíte ho a zomriete. Teraz vaši priatelia/rodina prídu upratať váš byt a nájdu vašu skrýšu. Človeku je určite smutno a joint by mu pomohol zlepšiť náladu. Ou, vyzerá to tak, že fajčíme madmaximus stash. Teraz sú tvoji domáci mŕtvi. Všetky drogy sa dajú zneužiť a zneužiť, ale fent je príliš silný a takmer nemožné ho odhaliť.

Existuje príbeh o kuchárovi, ktorý niečo vyrobil a experimentoval na sebe. Zomrel mučivou smrťou, zdalo sa, že je posadnutý, pravdepodobne otravou námeľom. Po jeho smrti prišla rodina upratať dom a otec vylial z chladničky trochu studenej vody. Tá voda nebola obyčajná voda a otec nemohol 3 dni fungovať. Teraz otec nielenže prišiel o syna, ale je natrvalo zmenený. Smútok na vrchole smútku pre rodinu. Buďte zodpovední, vyhoďte ho!

Toto nie je fikcia, poznám túto rodinu.
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
799
Points
83
Fentanyl je principiálna záležitosť. Existujú hodnotné veci a existuje odpad. Moja skúsenosť s fentanylom je vysoká, ale moja voľba je mlčať.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Prečo ? Takmer každý, kto chce, si môže dovoliť alebo vyrobiť Fentanyl , je tu dôležité mať správne informácie, aby sme si nespôsobili predávkovanie nad sebou, ak ho niekto použije, alebo ľuďmi, ktorí budú predajcami !
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
799
Points
83
Mám plán pre záujemcov o fentanyl a mám na túto problematiku len silné názory. Ale nie na tomto fóre, nie dnes. Rád by som vám dal prvú injekciu mefedronu, ale nie fentanylu.
 
Last edited by a moderator:

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Ako som povedal, ak máte znalosti, prispejte. Ak nie, aký zmysel majú potom vaše príspevky? Má to anonymné chválenkárstvo na niekoho zapôsobiť? "Haha, viem, ako sa to robí, ale nepoviem vám to?" Myslím, že odkedy je prístup na clearnet, máme tu veľa detí a trollov. Počas niektorých víkendov používam fentanyl. Každý deň beriem aj 100 mg metadónu. Tak ako vždy v mojej drogovej histórii, už ma nebaví platiť maloobchod a hľadám lacnejší spôsob. To je však môj dôvod. A len môj. Problémom nie sú vedomosti, ale to, čo s nimi ľudia robia. Zbrane nezabíjajú ľudí, ľudia zabíjajú ľudí.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Áno, Luphozi má pravdu , ak ste sledovali rozhovory s kuchármi v mexických karteloch, povedali, že dávka, ktorú dávajú napríklad do tabletky M30, nezabíja ľudí, ale pouliční díleri v usa ju strihajú s inými drogami a kvôli tomu je v usa toľko úmrtí !
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Pekne povedané, ja sám si kupujem fentanyl každý týždeň, aby som podporil svoj návyk, a za celé 3 roky užívania som nemal problém. Bolo by fajn naučiť sa bezpečne manu fetty a bol som tak trochu nadšený, keď som sa pripojil k tomuto fóru, len aby som zistil, že ide o názorové fórum, nie o výskum.
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
FguB3Me21a
 
Top