Falošné P2NP

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Podľa TLC na niekoľkých vzorkách žltých kryštálov predávaných ako P2NP sa v poslednom čase predáva veľa úplne alebo čiastočne falšovaných P2NP. No je to príliš jednoduché, obyčajný nitrostyrén vyrobený z benzaldehydu a nitrometánu vyzerá takmer identicky, vonia identicky a len nevytvára Amph.

Ak niekto pozná predajcu, ktorý predáva pravý P2NP za slušnú cenu v EÚ (nie nitrochémiu, prosím) a je ochotný poskytnúť (platenú) vzorku, prosím, napíšte mi PM. thx.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Dobrý deň, ďakujem za informácie. Môžete nám povedať, od koho ste dostali falošný p2np? Zo záujmu, prečo by ste si neobjednali nitrochemis? Plánoval som čoskoro urobiť skúšobnú objednávku od spoločnosti nitrochemis.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Som si celkom istý, že nitrochemis má veľkú kvalitu, objednal by som si tam, keby to nebolo z iných osobných dôvodov, ktoré mi to momentálne znemožňujú.
Vzorky mi dali iní, ktorí mali problémy so získaním slušných výsledkov, nikto z nich mi však nepovedal, od koho presne vzorku kúpil, a v každom prípade by som nepovedal žiadne meno, pretože je to len z počutia.
Vtipné však bolo, že najlepšie vyzerajúce vzorky boli najhoršie, zatiaľ čo podivne tmavomastne vyzerajúca vzorka dávala pomerne dobré výsledky.

Videl som, že sa často predáva ako "nitrostyrén" a hoci P2NP patrí do rodiny nitrostyrénov, nitrostyrén obyčajný NIE je to, čo chcete.
 

Xtrembendion

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 2, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Bm-chémia sa mi osvedčila , myslím, že u si môžete objednať aspoň 20 g.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Aj mňa otrávil predajca menom Peaks, ktorý predáva zlú šaržu falošného oleja A
 
Top