Looking for a vendor Dodávateľ EÚ pre dusičnan ortuťnatý (II) CAS 10045-94-0 na syntézu amfetamínovej voľnej bázy

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Vážená komunita Breaking Bad,

Som Koko, na DN som aktívny už niekoľko týždňov.

Od 4 - 5 mesiacov som na misii pochopiť syntézu amfetamínu Freebase.
Hlavne hľadám 2 metódy syntézy:

1. Výroba amfetamínovej freebázy z P2NP a dusičnanu ortuťnatého (II)
2. Výroba amfetamínovej freebázy z APAAN

Aj keď nemám problém dodať všetky prekurzory pre 2. metódu syntézy, mám záujem (pre reasearch) prejsť aj 1. metódou syntézy. Aby som mohol lepšie pochopiť celý výrobný proces.

Po skenovaní Dread & BB som našiel niekoľko (potenciálne) dôveryhodných dodávateľov P2NP, ale stále mi chýba nájsť niekoho, kto by mohol dodávať dusičnan ortuťnatý (II) v Európskej únii.

Mám dodávateľov v Číne/Indii, ktorí by mohli posielať dusičnan ortuťnatý (II) za 1 850 €/KG vrátane expresnej prepravy a colného odbavenia, ale nie som príliš spokojný s posielaním takého horúceho výrobku cez viaceré colné kontroly, je to príliš riskantné.

Existuje množstvo európskych spoločností, ktoré tento výrobok predávajú, ale len registrovaným spoločnostiam a s mnohými obmedzeniami.

Bol by som rád, keby sa našiel niekto, kto by mi tu pomohol a prípadne ma odkázal na dôveryhodného predajcu DN alebo iný spôsob, ako si ho objednať (napr. ako Nitrochemis pre P2NP).

Presný produkt, ktorý hľadám je:

Dusičnan ortuťnatý (II) CAS: 10045-94-0

NEHĽADÁM monohydrát, varianty dusičnanu (I) alebo bežnú ortuť.

Teším sa na vašu odpoveď.

Cincerly,

Koko
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, skúsili ste sa opýtať dodávateľov zo sekcie Zoznam?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Ahoj,

Oslovil som jednu z nich, ktorá mala najväčší výber produktov (Constantylious).

Momentálne čakám na odpoveď.

Ak by sa mi nepodarilo nájsť spoľahlivého dodávateľa, odporúčate mi, aby som si ho syntetizoval sám?
Ak áno, mohli by ste mi dať odkaz na návod tu na fóre? Heisenberg mi povedal, že nejaký existuje, ale bohužiaľ sa mi ho nepodarilo nájsť.

Cincerly,

Koko
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Našiel som to v jednom z vašich predchádzajúcich príspevkov:

Teraz pripravujeme ortuťovú soľ. Z lekárne si vezmeme ortuťový teplomer, zabalíme ho do papiera, zlomíme ho na spodnom konci. Všetku ortuť nalejeme do pohára, do ktorého potom pridáme 4 ml kyseliny dusičnej (70 %). Nezabudnite, že ortuťové výpary sú zdraviu nebezpečné! Na spustenie reakcie bolo potrebné pohár zahriať na teplotu približne 50 stupňov a občas premiešať. Všetka ortuť sa rozpúšťala približne 30 minút a zo skla sa uvoľňoval oranžový plyn, oxid dusnatý (IV). Reakčná rovnica je nasledovná: Hg + 4HNO3 ----> Hg(NO3)2 + 2NO2 + 2H2O

Keď som sa pýtal na návod, mal som na mysli videonávod, o ktorom mi povedal Heisenberg a ktorý som nemohol nájsť.

Cincerly,

Koko
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/preparation-of-mercury-nitrate-with-subsequent-use-in-al-hg-video.222/
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Ďakujem veľmi pekne, človeče! To bola veľká pomoc! Zahrniem to do svojho zápisu!
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Možno práve tu:
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Poskytli zakázané položky a prijímajú len registračné platby ?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Spoločnosť N2O3 je dobrým zdrojom produktov, ale v prípade niektorých produktov vyžaduje "vyhlásenie koncového používateľa" a číslo DPH.

Počítam, že sú trochu stratovejší, pokiaľ ide o predpisy, ale majte to na pamäti pri objednávaní tam, objaví sa to vo vzorci objednávky na webovej stránke.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Majte na pamäti, že ak požiadajú o kádrovú NR, môžu poslať len kádrovú NR mimo kádrovej NR.
a niektoré spoločnosti idú dokonca funerovať, že bankový účet sa tiež musí pripojiť k vat alebo majiteľovi
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Áno, to dáva veľký zmysel tbh. Bolo by zaujímavé pokúsiť sa tento systém oklamať prostredníctvom systému falošných preukazov totožnosti a falošných spoločností alebo falošných firiem tho

Napriek tomu som už našiel riešenie vyššie opísaného problému :) Bol to starý príspevok z minulého mesiaca!
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
S týmto problémom som sa stretol v prípade tohto vyhlásenia koncového používateľa atď. a našiel som inteligentné riešenie pre...
Pre chemické látky, ktoré sa predávajú len spoločnostiam:

Krok 1:
Vyhľadajte na internete spoločnosť, ktorá znie, ak by mohla mať potrebu používať chemikálie na akýkoľvek druh výroby.

Krok 2:
Vyhľadajte Impressum a meno majiteľa spoločnosti.

Krok 3:
Vyhľadajte na Pintereste šablóny preukazov totožnosti a pasov, Ak budete mať šťastie, nájdete podobný názov, potom pomocou aplikácie alebo programu v počítači upravte názov na šablóne, aby sa zdalo, že ide o identifikačné údaje majiteľa spoločnosti.

Väčšinou sa v Impressum dá nájsť aj IČ DPH alebo v Nemecku UST-ID.

Potom vytvorte e-mailovú adresu, ktorá je podobná adrese spoločnosti.

Potom si vytvoríte účet v obchode dodávateľa a objednáte si požadované výrobky. Doručenie na adresu, ku ktorej máte prístup. Keď ste pre výpis koncového používateľa, vyplníte údaje zo šablóny s adriesou, ktorú používate na príjem.
Zmeňte názov pri zvončeku pri vchodových dverách a poštovej schránke.
Je to trochu prácne, ale mne to fungovalo veľmi dobre.
Ďalší telefón by ste mali používať len na tento druh "práce".
Dúfam, že som vám mohol pomôcť
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Dobrá príručka! Ďakujeme za príspevok

Najlepšie by bolo získať digitálny identifikátor, ktorý 100 % odráža názov
 
Top