Question Metóda dtox

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Potrebujem poradiť s metódami na detoxikáciu od opiátov a duší, aby som získal produkty na detoxikačnú metódu
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Závisí to od opísaných látok. Prvá vec, ktorú treba urobiť pri riešení fyzickej závislosti, je prejsť na najdlhšie pôsobiacu formu drogy, ktorú môžete nájsť, dobré sú náplasti s bupropiónom. Potom len úmerne znížte dávku, t. j. 10 mg dávku, ak odstránite 2 mg, aby bola 8 mg, zníži sa o 20 %. Nemali by ste potom opäť odstrániť 2mg, keď znižujete dávku z 8mg. Trvalo mi 2 týždne, kým som sa zbavil "závislosti" na perorálnom morfíne (4-5 mesiacov 10mg každé 4 hodiny alebo tak predpísané), akonáhle som bol nízky v dávkach, prešiel som na kodeín.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Zužovanie je vždy najlepšie začať. ak ste na heroíne, mohli by ste zužovať, kým vám nebude vždy zle, a potom sa odraziť k norcosu alebo niečomu, potom sa odraziť k tej rastline, ktorú používa každý. začína w a k.its a tree.then yiu should look up megadosing with vitanim c.I once got off heroin with megadosing vit c and a weeks methadone then folloeed by a months valium when neefef.Bol som bez opiátov dva roky, potom som spadol do fent.been pomáhať ľuďom off frnt rovnakým spôsobom, ale ja som klesnúť na herion z fent.then dserios pilulky potom slabé pilulky a vitamín c megadoding.look ip megadosing..its drsné, ale úžasne effective.theres baba, ktorá jyst používa to na jej rehabilitačné a itd wirkin..good luvk my frirnd.i eish yiu najlepšie.
 
Top