Question Lieky vyrobené od základu

BettaFoxtrot

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, komunita BB,

Aké lieky sa dajú ľahko syntetizovať a sú relatívne lacné?

GHB a iné veci
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
V organickej chémii môžete všetko premeniť na všetko, ale je tu jeden malý problém... účinnosť proce sov a cena. Ako príklad možno uviesť, že si môžete kúpiť benzoan sodný a potom túto vec premeniť na benzén pomocou vysokého tepla a NaOH. Takže máte benzén, čo teraz? Stačí kúpiť acetón a vyrobiť generátor chlóru a vyrobiť chlóracetón, potom zreagovať chlóracetón s benzénom a dostanete P2P a reduktívnou amináciou môžete získať metamfetamín. Ale yieald je veľmi nízky, asi 5-10 percent.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Neviem, či som odpovedal na vašu otázku, ale dúfam, že som vám pomohol. Takže absolútna otázka znie nie, lieky nemôžete lacno vyrobiť, ale môžete ich vyrobiť od základu, ale niečo to stojí
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Rastlinné extrakty sú to, o čo ide. Rastliny sú v chémii skvelé. Mohli by ste urobiť to, čo povedal, ale mohli by ste extrahovať ephedra senensis alebo Kathus edulus a redukovať ich. Je to oveľa lacnejšie a jednoduchšie. Rastliny pre vás syntetizovali efedrín a katarín
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Safrol euginol myristicín efedrín kokaín dmt, harmalín, psilocín bufotenín.....prakticky každá droga začala ako rastlinný extrakt
 

abarrelwithbeeonit

Don't buy from me
New Member
Joined
May 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vie niekto, kde sa dá kúpiť safrol? Nechcem robiť syntézu, chcem len samotnú rastlinu
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Safrol v skutočnosti nie je rastlina. Je to organická zlúčenina, ktorá sa v rôznom množstve nachádza v mnohých rastlinách. Presná metóda použitá na extrakciu safrolu závisí od zdroja.

V USA rastie strom Sassafras (Sassafras albidum) prirodzene približne od polovice Texasu po východné pobrežie. Na extrakciu sasafrasového oleja z kôry koreňa sa používa parná destilácia a olej obsahuje približne 75 - 85 % safrolu. Dočítal som sa tiež, že koreň Sassafrasu je zdrojom chuti koreňového piva. Názov "ROOT beer" teraz dáva oveľa väčší zmysel!

Safrol obsahuje veľa rôznych rastlín vrátane muškátového orieška a čierneho korenia, ale nie veľa z nich ho obsahuje toľko, aby to malo význam. Zdrojové rastliny, ktoré sa podľa mňa používajú najčastejšie, sú:
  1. Cinnamomum Burmannii pochádza z Číny a jeho výťažok je približne 95 % Safrolu.
  2. Ocotea odorifera pochádza z Brazílie a jej výťažnosť je približne 90 % safrolu
  3. Sassafras albidum pochádza z USA a jeho výťažnosť je približne 85
V závislosti od toho, čo sa snažíte dosiahnuť, pestovanie rastlín a ich lisovanie na olej nemusí byť najlepším spôsobom. Je to veľa práce pre niečo, čo si môžete kúpiť online. Počul som, že ľudia hovoria, že sasafrasový olej je ťažké nájsť, ale tam, kde žijem, je ľahko dostupný v obchodoch vrátane Walmartu. Tiež som ho videl na predaj na Amazon, Ebay a Etsy.

Nie som chemik, mám problém osladiť si Kool-Aid, ale videl som aspoň pár spôsobov, ako premeniť ten čerstvo získaný Sassafrasový olej na nejaký slávny Safrole .

Metóda, ktorá sa mi zdala najjednoduchšia, pochádza z archívov Úľa. Ich postup spočíval v tom, že pred pokusom o extrakciu safrolu vyčistili sasafrasový olej od nečistôt. Po "vypraní" sasafrasového oleja závisí presný postup extrakcie od toho, koho sa pýtate, ale v podstate olej vložíte do mrazničky a potom odstránite kryštáliky Safrolu, ktoré sa objavia.

William Dampier spísal celý postup výroby MDMA od sasafrasového oleja a jeho postup spočíval v destilácii sasafrasového oleja. Podrobný zápis je tu: Fóra>Technológie a analýza syntézy>Amfetamíny (fenyletylamíny)>Kompletná syntéza MDMA zo Sassafrasového oleja pomocou Al/Hg
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Keď si znovu prečítam vlákno a svoj text vyššie, myslím, že som vynaložil veľa času na to, aby som odpovedal na otázku, ktorú nikto nepoložil. o_O
 
Top