Question Zníženie škôd

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Ako môžete znížiť negatívne účinky výroby liekov (ak ste chemik, nie výrobca)?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Pýtam sa na sociálne, ekologické, politické, zdravotné škody... (Obmedzenie škôd pre spoločnosť).
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Určite si teda myslíte, že výroba drog a ich predaj sú nemorálne, pretože poškodzujú ľudí. Je to tak?
Uvažujme o tom takto: Ľudia, ktorí na sebe užívajú drogy, sú dospelí ľudia, ktorí s tým súhlasia. Rozhodli sa, že si ich kúpia a budú ich užívať, majú plnú kontrolu nad tým, čo si dajú do tela.

Takže si určite myslíte, že je to mimoriadne nemorálne, títo ľudia však mali možnosť voľby a urobili ju. Ak si pokazili život, je to ich chyba, nie vaša. Keby ste to neboli vy, kto to urobil, kúpili by si to od niekoho iného. Ak naozaj chcete znížiť škody, vyrobte kvalitný výrobok alebo sa obráťte na výrobcov, ako som ja, pretože som bol schválený vo fóre Breaking Bad ako kvalitný výrobca môjho výrobku, ktorý dokončuje každý krok syntézy so starostlivosťou a úsilím vyrobiť najčistejší, najčistejší a najbezpečnejší výrobok.

Pripojte sa k našej skupine a dozviete sa viac;)

https://bbgate.com/groups/valentino-cartel.73/
 

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Rozumiem. Je to odpoveď(ale, nie som výrobca). Existuje mnoho ďalších problémov. Namiesto Hg/Al alebo NaBH4 môžete použiť H2/PdC v hliníkovom potápačskom valci...(To je príklad. Nemám to odskúšané).
 
Top