Question Rezanie/miešanie kokaínu

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ahoj dúfam že sa ti darí mám takú malú otázku nevieš čím by som mohol strihať kokaín a ako a mimochodom ak sa ti niekde povaľuje video na túto tému neodmietol by som;);)
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
zvyčajne s lidokaínom , levamizolom
 

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ďakujem veľmi pekne človeče a vedel by si, ako na to?
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Ospravedlňujem sa, ale nie, ja len viem, že niektoré rezané woth to by ste mali požiadať niekoho, kto vie, ale rezanie je veľmi zlé a zákazníci budú utekať od vás
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Zdravím, najčastejšie sa používa zmes na dosiahnutie rovnováhy kokaínového opojenia, nezabudnite, že táto sa skladá nasledovne. Slash im cez nos, ísť dole do hrdla, a supve mozog, To je pre užívateľa sledovať ten pocit, že účinok kokaínu má, po tom, čo povedal, že moje odporúčanie je použiť tieto 3 produkty, musíte zmiešať tieto 3 zložky fenacetín, kofeín, tetrakaín to je najlepšie, čo môžete použiť Vytvorenie samostatnej zmesi týchto produktov je zvyčajne 15% tetrakaín, 35% kofeín a 50% fenacetín. Všetko zmiešate a potom môžete napríklad pridať 25 % z každého gramu kokaínu alebo pridať 50 % alebo dokonca 100 %. ale to už je 1 za 1. Dúfam, že ti pomôžem, priateľu, takto budeš profesionál s kokaínovým rezom na základnej úrovni
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Samozrejme, aby bola zmes omogénna, je potrebné, aby ste každý produkt dobre rozdrvili, aby ste vytvorili veľmi jemný prášok a vytvorili omogénnejšiu zmes
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Samozrejme, aby bola zmes omogénna, je potrebné, aby ste každý produkt dobre rozdrvili, aby ste vytvorili veľmi jemný prášok a vytvorili omogénnejšiu zmes
 

DrugCentral

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Najlepší rez je: kreatín 40 % 40 % kokaín 10 % amfetamínový prášok, rozmixovať v elektrickom mixéri a potom pretlačiť pod lisom s acetónom.
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Prečo by ste pridávali kreatín, či tento výrobok nezanecháva žiadnu chuť alebo inú vôňu, a ak doň dáte 10 %, ďalšia časť je nebezpečná, nemyslím si, že človeku, ktorý ho konzumuje, sa bude páčiť účinok, ale naozaj ma zaujíma, prečo kreatín
 

DrugCentral

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Väčšina ľudí dáva rozdrvené tabletky, nepamätám si, ktoré tabletky tho. Kreatín sa pri miešaní pomerne dobre mieša, nemá žiadne účinky ani riziká pri šnupaní a nebolí z neho nos.
 
Top