Question Kokaínový nosový sprej

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Zdravím vás, odborníci.
Rozmýšľal som o kokaínových nosových sprejoch a našiel som množstvo informácií na stránke Bluelight a iných, ale zdá sa, že kokaín HCL sa vo vode/alkohole rýchlo rozkladá.
Takže rozpustený kokaín by sa nedal skladovať dlhšie ako 24 hodín?

Vie niekto o inom spôsobe výroby tekutého kokaínu, pri ktorom by sa nerozkladal, ale napriek tomu by sa dal rozprašovať nosovým sprejom?

Môj predpoklad na základe toho, čo som našiel, je, že prípravok by sa mal vyrobiť krátko pred odchodom na miesto, kde chcete mať látku k dispozícii, vyrobiť len toľko, koľko je potrebné na danú cestu, s použitím približne 15-30 mg na jedno spustenie nosovej pumpy (0,14 ml) ako pomer kokaínu a vody.

To by znamenalo, že 2,24 ml by poskytlo 16 dávok po 30 mg (500 mg kokaínu).
Očakávam, že zmysluplnejšie by bolo znížiť pomer na polovicu a mať 15 mg na dávku a 32 dávok so 4,48 ml vody.

Predpokladám malé množstvo kokaínu kvôli rýchlemu rozkladu vo vode.

Je toto uvažovanie pevné alebo vie niekto o inej tekutine, ktorá by sa dala inhalovať a ktorá by nespôsobila rozpad koksu?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Plánoval som použiť destilovanú vodu, ale rozhodol som sa pre 0,9 % fyziologický roztok, aby to bolo ľahšie pre sliznicu. Nízkopercentný roztok je preto, aby soľ nebránila smeru vstrebávania, 7 % alebo 9 % pravdepodobne vtiahne vodu z membrány do sliznice, čo sa mi zdá, že by bolo kontraproduktívne pri vstrebávaní.
 
Top