Question Laboratóriá na výrobu kokaínových plynov?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Čítal som, ako kartely posielajú základný metamfetamín z Mexika a potom ho v USA premenia na hydrochlorid.

Zaujímalo by ma, či by mi niekto vedel odpovedať, prečo to robia, ale aj prečo sa to nerobí s kokaínom? Možno je jeden gram príliš drahý, možno je to príliš veľa problémov? Predpokladám, že akokoľvek pašujú tekutý pervitín, mohli by to isté robiť aj s kokaínom. Myslím, že som čítal, že báza je lacnejšia ako hydrochlorid, takže to môže mať aj ekonomický zmysel.

Čo si o tom myslíte?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Bázický pervitín je olejovitá látka a bázický kokaín je pri izbovej teplote pevná látka. Base meth vrie pri teplote približne 200 °C a base kokaín skôr pri 98 °C.
Metamfetamín je oveľa pevnejšia molekula ako kokaín, ktorý sa pri vystavení atmosférickým podmienkam v základnej forme rýchlo rozkladá . Oba sa ľahko rozpúšťajú vo vode vo forme HCl, takže si naozaj neviem predstaviť výhodu ani pre jeden z nich. Báza je lacnejšia...🤔🤷 Základný kokaín váži o 10 % menej na molekulárnej stupnici. Teoreticky sa 100 g bázy okyslí na 110 g HCl
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Metamfetamín, je pervitín, vyrábajú v mexiku lokálne, pre úsporu času, a pre kupujúceho je základná forma lepšia,Kokaín prichádza z lesov, hotový prášok, čas sú peniaze a bezpečnosť, ak dodávajú tony, je im jedno, či ide o prášok alebo tekutú formu, už majú dobré konexie na zasielanie,,,,,, Organizácie, nemajú čas hrať sa s kokaínovou bázou a strácať čas a čas ľudí tiež a strácať peniazeo_Only small fish plays with coke base or mix with other ingridients, to avoid smell, and dogs.
 
Top