kryštalizácia/čistenie kokaínu

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Každý
vie, čo sa s tým deje alebo čo sa s tým dá robiť? na začiatku to bolo dosť pevné a biele, bolo to vo vreci a teraz to vyzerá ako na obrázku.

Aub74Sm3JW
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Niekto ju nejako príliš zohrial a prímes v nej sa v podstate zmenila na karamel
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ak je suchý na kosť, rozdrvte ho a morte/peštičkou ho čo najjemnejšie. Vylejte na ňu trochu ľadovej vody, premiešajte ju, nechajte usadiť , vodu sceďte a odparte ju... Takto som postupoval, keď som čelil podobným situáciám
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Súhlasím s ním. Niektoré populárne falzifikáty kokaínu, ako napríklad lidokaín, sú vo vode málo rozpustné, zatiaľ čo kokaín*HCl je veľmi dobre rozpustný.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Niektoré témy sme tu mali. Vyriešil som ju tak, že som ju vložil do acetónu, aby bola opäť pevná.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mohli by ste to odpariť na polovicu alebo tretinu a schovať to do mrazničky, potom to prefiltrovať a použiť vodu
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
áno, to ma nenapadlo, škoda, že som to vyhodil 😐
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Hádam už tajní chemici nie sú, čo bývali. Voda je najuniverzálnejšie dostupné rozpúšťadlo a najlacnejšie. Mala by byť prvým rozpúšťadlom, o ktorom uvažujete.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
V niektorých tehlách sa niekedy začnú vytvárať žltkasté víry. Bude to vyzerať dosť nevinne a potom bác! Celá tehla sa zmení na purpurový zemitý odtieň s veľmi bizarnou štruktúrou. Videl som to v roku 2007. Chlapík plakal, pretože mal 3 kilá, ktoré sa takto zmenili. Prosil ma, aby som mu pomohol. Pri práci so vzorkou som dokázal obnoviť len asi 10 %. Pamätám si, že som teoretizoval, že to má niečo spoločné s kontamináciou mangánom a že oxidačný krok bol zle vykonaný. Odišiel som, pretože som nechcel, aby svoje problémy/straty nakoniec preniesol mojím smerom. Celkovo si dávajte pozor na to, ako ho skladujete. Nechcete sa dočkať zlého prekvapenia.
 

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň všetkým,
Potrebujem pomoc od odborníka alebo dobrého amatéra
pretože potrebujem premeniť zmiešaný kokaín na kokaín z rybích šupín alebo perlový kokaín, mám kyslé borité vločky
Potrebujem len vedieť, ako

ďakujem vám všetkým odpovede
 

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň všetkým,
Potrebujem pomoc od odborníka alebo dobrého amatéra
pretože potrebujem premeniť zmiešaný kokaín na kokaín z rybích šupín alebo perlový kokaín, mám kyslé borité vločky
Potrebujem len vedieť, ako

ďakujem vám všetkým odpovede
 
Top