Question Najlepší lis na tablety a kde ho kúpiť?

SpotOnTheHole

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Hľadám lis na tablety na výrobu menej ako 10 tisíc tabliet mesačne, ale nikdy som ho nekúpil, aký je najlepší lis na tablety a kde ho môžem kúpiť? Budem rád aj za názory a skúsenosti.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Z tohto dôvodu je prekladateľská služba vhodná. Dokáže vyrobiť 9000 až 16200 tabliet za hodinu. Kúpte si ho z Alibaby a povedzte dodávateľovi, aby ho poslal v dvoch alebo troch dodávkach .
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
N9MGKCLiNu


Lacný a ľahko nastaviteľný lis.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
nepoužívajte LFA, ich stroje sú hrozné, najmä stolové lisy. sú dobré len na miešačky. najlepšie sú stroje s3b z kentu alebo objednanie priamo z taiwanu alebo číny. Ak však chcete ísť do TDP, odporúčam buď 1,5, alebo 6s, tie najlepšie pracujú s tvarovanými matricami.
 

SpotOnTheHole

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1

Kúpili ste si už niekedy nejakú knihu? ak áno, kde?

Nie som si veľmi istý nákupom na alibabe, pretože neskôr môžem mať problémy s políciou.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Používajte na to anonymné účty a bankovníctvo.
Aj na doručovanie používajte rôzne názvy a posielajte zariadenia v náhradných dieloch, nemali by ste tak naraziť na problémy
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3

Ak máte možnosti mať na mieste náhradníkov. najlepšie je ísť cez Čínu. dostať stroj rozdelený na 2/3 časti. TDP sa dajú pomerne ľahko zostaviť a bolo by to diskrétnejšie. LFA spolupracuje s políciou, môj blízky priateľ mal pred niekoľkými rokmi s touto spoločnosťou jeden nábeh, keď každý týždeň alebo tak nejako nakupovali 100 kg bieleho firmapressu (ich vlastná značka spojiva/plnidla na tabletky) a nahlásili to úradom. Musia nahlasovať podozrivú činnosť tiež mám pocit, že ich podpora po starostlivosti je z vlastnej skúsenosti neexistujúca, takmer ako keby ste si kúpili priamo z Taiwanu alebo Číny. rovnaký stroj môžete získať za zlomok ceny, ak by ste si ho objednali priamo od výrobcov

ak zavediete viac plánov na bezpečné dodanie od zdroja, myslím, že sa budete musieť v budúcnosti menej obávať LE ako ísť cez LFA alebo iného predajcu v Spojenom kráľovstve s bankami a dodacími informáciami uloženými v ich počítačoch pripravených odovzdať v okamihu, keď starý účet zaklope.
 

LiterateGain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Teda 100 kg firmapressu každý týždeň, ktoré si objednal súkromný zákazník a nie spoločnosť, je dosť podozrivé.
Ak im záleží na ich podnikaní, nemajú inú možnosť, ako to oznámiť.
Okrem rodiny a možno najbližšieho priateľa treba ľudí sledovať.
 
Top