Question Najlepšia veľkorozmerná syntéza (+100 kg) amfetamínu z P2NP

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Chcem vyrábať amfetamín v priemyselnom meradle z P2NP a chcel by som vedieť, aký je najlepší postup.
Ďakujem vám všetkým!!
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Najlepšou cestou je najprv nájsť kupujúcich. som si istý, že sa ani nepokúsite vytvoriť 1gramovú stupnicu.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Súhlasím s tým. Dozvedel som sa, že každý chce vyrobiť kg pervitínu, keď dostane myšlienku, len aby si uvedomil: "A do prdele, v skutočnosti to nie je také lacné, ako som si myslel, najmä preto, že nemám ani poňatia, čo sa snažím robiť, a musím využiť postupy 3× drahšie len preto, že ten najlepší sa mi zdá príliš zložitý".

Ľudia často ignorujú aj veľkosť nádoby, len aby si uvedomili, že "A do prdele, ak chcem vyrobiť to a to množstvo, potrebujem 20 L+ banky, ktoré stoja 4-10× toľko ako 1L variant." Bonusom je "A do prdele, aj keď mám banku, potrebujem 20 L ohrievací plášť, ktorý tiež stojí toľko".

Tým nechcem povedať, že je to nemožné. Sú ľudia, ktorí to dokázali, možno som to dokázal aj ja? Kto vie 🤩... Každopádne len hovorím, že 99,9 % ľudí na to doslova nemá prostriedky a s najväčšou pravdepodobnosťou ani nikdy mať nebude.

Chcem tým povedať, že všetci si myslia, že na prvý ťah vyrobia kg amfetamínov, ale v skutočnosti žiadne takéto laboratórium neexistuje bez toho, aby sa najprv nevyrobili malé množstvá a tie nepredali. Vážne, buď máte peniaze na to, aby ste niečo také robili, ale ste príliš starí, bez vedomostí alebo dokonca na to, aby ste si užívali drogy, ktoré vyrobíte, alebo nemáte peniaze (keďže verte či nie, musíte jesť/piť, platiť účty za komunálne služby, svoje auto...) yk. Takže začínate s malými sumami a pomaly sa šplháte na samotný vrchol. Ale bez peňazí nie je laboratórium. A keď nie je laboratórium? Nie je žiadny produkt. Je to tak jednoduché, ľudia 😋
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
A aby sme nepodceňovali silu tajného chemika, ale bratia, nemôžete len tak vojsť do skladu dodávateľa chemikálií a kúpiť 50 l benzaldehydu bez otázok. Musíš mať povolenie, ktoré predložíš s platným vysvetlením, na čo ho chceš použiť. V skutočnosti sa z týchto sračiek naučíš celkom dobre vykecávať nadčasy, ale ako som povedal, ak nemáš vôbec poňatia, do čoho sa púšťaš, a urobíš to, čoskoro ťa zatknú. Aj keby ste sa rozhodli vyrobiť si vlastný benzaldehyd z benzylalkoholu, je to ešte horšie, pretože ľudia ho využívajú priamo na výrobu pervitínu. Ako aj keď niečo nie je prekurzor, vedia, vole, vedia, na čo to ľudia môžu použiť, nie sú úplní idioti.

Breaking Bad je skvelý seriál, ale táto časť týkajúca sa prekurzorov je ehm. Povedzme "presýtený", aby sme ho označili zľahka. Akože NIE JE MOŽNÉ, aby ste odchádzali so sudmi kyseliny fenyloctovej ako v seriáli. To je výmysel. Preto je to televízny seriál. Je to pre zábavu. Ale hej, je to zábavné. Je to dosť zábavné na to, aby toto fórum išlo v jeho stopách lmao :LOL:
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nie je to ľahká práca, verte mi, každým dňom, ktorý uplynie, sa viac a viac presviedčam, že je lepšie pracovať niektoré dni ako "kuchár" pre serióznu skupinu, ako mať vlastné miesto, je to ťažšie, ako si ľudia myslia.
Samozrejme, že je ťažké robiť to profesionálne a bezpečne, robiť to amatérsky a ísť do väzenia je jednoduchšie a menej ťažké, to je fakt ;-)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Áno, človeče povedz mi o tom.

Nie je to tak dávno, čo som si vlastne začal vážiť aj prácu spojenú s výrobou veľkého množstva čohokoľvek v laboratóriu. Či už ide o drogy alebo akékoľvek iné zaujímavé zlúčeniny. Bola to moja úprimná láska k chémii, ktorá ma drží pri živote.

Vždy, keď sa cítim posratý a chcem to vzdať, spomeniem si na to, koľko som sa toho cestou naučil a ako mi to zásadne pomohlo v poznaní chémie ako celku. Nakoniec som dospel do bodu v mojom živote, keď to už nebola práca. Nemalo to nič spoločné s drogami. Zrazu som bol obklopený úžasnými ľuďmi v úžasnom laboratóriu s úžasnou vášňou. Uvedomil som si, že to, čo robím, už nie je len projekt alebo venovanie sa, je to skutočný výskum vzácnych zlúčenín, o ktorých mnohí nikdy ani nepočuli alebo ich nevideli na vlastné oči.

Želám si, aby to, čo robíme, nebolo obmedzované nezmyselnými pravidlami a obmedzeniami. Prial by som si, aby sme neboli cenzurovaní v tom, aby sme hovorili, čo chceme, vyrábali, čo chceme, brali, čo chceme. Nie som anarchista. Nemyslím si, že by sme sa mali všetci navzájom zabíjať pre nepodstatné veci. Ale verím v skutočnú slobodu. Niektorí ľudia, ktorých poznám, a niektorí na BB fóre mi pripadajú ako naozaj talentovaní jedinci. Myslím tým, že sa nad tým zamysli. Všetci pracujeme v tomto obmedzenom prostredí, kde sme neustále monitorovaní, čo robíme. Napriek tomu sa nám darí syntetizovať zlúčeniny, o akých sa predtým v štátom financovaných laboratóriách, ktoré s tým často samy zápasia, ani nesnívalo (hovorím na základe skutočných osobných skúseností).

Želám si, aby prišiel deň, keď toto šialenstvo zastavíme a pochopíme, že vzťah medzi ľuďmi a drogami môže existovať symbioticky bez zbytočného násilia.

Predtým, ako som začal vyrábať drogy, som bol chemik. Ale tento úžasný život plný dobrodružstva a lásky som začal skutočne žiť až vtedy, keď som začal vyrábať drogy. Ak som schopný vyrobiť zlúčeninu, bez toho, aby som ublížil sebe alebo iným. Vlastním ju. Bez ohľadu na to, čo mi hovoríte alebo ako sa ma snažíte vmanipulovať do svojho bláznivého príbehu o tom, ako som ľuďom zničil život. Viete, čo vidím? Skutočných, reálnych ľudí, ktorí sa mi pozerajú priamo do očí a ďakujú mi za to, že som im to umožnil zažiť. Dovolil som im zažiť lásku a pocity skutočného šťastia. Bezpečným spôsobom bez toho, aby si ublížili nečistými sračkovými drogami, ktoré videli pred mojím produktom na ulici.

Kašlem na vojnu proti drogám. Kašlem na orgány činné v trestnom konaní a na každého policajta, ktorý podporuje túto sračku. Žite slobodní ľudia. Nenechajte sa nikým oklamať, aby ste to robili inak.
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
19
Reaction score
9
Points
3
Krásne vyjadrené, priateľ môj.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Keďže som posral veľkú syntézu na získanie 100 kg produktu, robím 5-10x menšiu, pretože som mal problémy s teplotou/reakciou a od dnešného dňa plačem, že som stratil toľko chemikálií :(
 
Top