Question Anabolické-androgénne steroidy (AAS)

P. Julian

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 17, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Keďže ide o fórum s mnohými chemikmi a odborníkmi, myslím si, že téma AAS by sa nemala podceňovať. Všimol som si, že tu je len príspevok na túto tému.
Má niekto skúsenosti s podzemným laboratóriom AAS? S procesom varenia, kontrolou kvality alebo "značkami"? Určite by sme si mohli navzájom pomôcť.
Prosím, neváhajte sa podeliť o svoje otázky a skúsenosti v tomto vlákne.
 

givi2me

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
áno, je to veľmi jednoduchý proces, najprvmusíte získať svoje raws z Číny
test. enantát je to, čo chcete získať ako prvé a približne 75% príjmu všetkých užívateľov steroidov. 95%
medzisvalových injekčných steroidov sa pripravuje takmer rovnako ako každý iný s trochu väčším alebo menším množstvom benzylbenzonátu, benzylalkohol sa pridáva do každého litra v rovnakom množstve
vždy, pretože sa používa na zastavenie čohokoľvek, čo rastie v roztokoch, keď sa plnia do fliaš na použitie (t. j. baktérie)
budete potrebovať buchnerovu banku, vákuovú pumpu, keramické alebo plastové filtračné lieviky, filtračný papier pre lieviky, ktoré budú filtrovať olej na injekčný stupeň pre ľudí, čo je niečo ako .02 um filtračný papier, v závislosti od množstva, ktoré budete vyrábať, bude závisieť od toho, ako veľký lievik a buchar budete potrebovať, zistil som, že varenie v nerezovej oceli je v poriadku, môžete miešať kuchynským miešacím náčiním metličkou a zdrojom ohrevu podľa vášho výberu, indukčná varná doska je dobré lacné prenosné zariadenie na varenie, veľká nerezová miska s plochým dnom, aby sa dotýkala väčšiny alebo celého indukčného povrchu na variči, indukčný varič bude fungovať len s olejom v miske pred zapnutím ohrevu. Suroviny môžete pridať do oleja súčasne aj obe vaše benzyly.
dajte mi vedieť, ak chcete pokračovať v tejto metóde a neskôr vám napíšem zvyšok.
 
Top