Question Konzistencia amfetamínového oleja

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dobrý deň,

Tak som včera urobil malý experiment.

Otvoril som si destilovaný amfetamínový olej, čo som tým meam.

Nalial som svoj amfetamínový olej do veľkej kadičky, dal som ju pod digestor a začal som destilovať ipa.

Bod varu sa začal pri ~84c a keď prekročil 90, zastavil som, potom sa všetka ipa odparila.

Moja otázka znie, že konzistencia amfetamínu je ako suryp a veľmi lepkavá.

Farba sa zmenila zo svetlej priehľadnej žltej na veľmi tmavú dubovú whisky.

Povedal by niekto, kto má priamu skúsenosť s vákuovo destilovaným amfetamínoolejom, že to znie asi tak?

S pozdravom
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Pravdepodobne máte na mysli špinavú amfetamínovú bázu v izopropylalkohole.
Ak ste po reakcii odstránili ips+amín a odparili len ips, máte špinavú bázu.

Samozrejme, ak ste dostali amfetamínové soli, potom väčšina špiny zostala v alkohole a acetónovom výplachu.

Ak chcete získať destilovanú bázu, musíte bázu frakcionovať. Amfetamínový olej sa dá destilovať s vodnou parou.
Ak nemáte presné zariadenie na frakčnú destiláciu, ale chcete získať čistý olej s takmer 100 % obsahom amfetamínu, potom musíte váš znečistený olej rozpustiť vo vode a dosiahnuť úroveň PH 5,5 - 6 a opláchnuť nepolárnym rozpúšťadlom. Potom olej alkalizujte a selektujte, extrahujte a odparte extrakčný prostriedok.
Všetok olej spojte a destilujte buď vodnou parou, alebo vákuom.
Prečo robíme acidobázickú extrakciu?
Keďže vaša báza obsahuje nielen amfetamínový olej, ale aj iné oleje, ktoré sa budú destilovať spolu s olejom A, skončíte s rafinovanými nečistotami a určitým množstvom amfetamínu a zloženie oleja nebude zodpovedať požadovanej čistote.
Najčistejší amfetamínový základ je takmer číry olej s miernym rybím zápachom.
Všetky ostatné pachy, ak sú prítomné, sú rozkladom produktu alebo nečistôt.
Amfetamínový olej neskladujte na vzduchu, na vzduchu oxiduje na uhličitan.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Zdvojujem to, čo povedala Hanka o farbe, trvalo mi dosť dlho, kým som dospel k relatívne čistému amfetamínu, pričom som olej destiloval dvakrát a jeho farba je biela/priehľadná. Nemôžem v ňom dokonca nájsť ani žiadnu žltú farbu.

Na destiláciu olejov je skvelá krátka cesta, predtým som používal vzduchový chladič, pretože izbová teplota je na kondenzáciu pár olejov viac než dostatočná. Čím väčšie zariadenie, tým väčšie straty, samozrejme, ak nerobíte kg A-olejov. Len príklad strát, raz som vydestiloval asi 40 ml oleja z 1l banky, vyprázdnil som ju do poslednej kvapky a myslel som si, že ju môžem vypláchnuť nejakým kyslým nápojom no na straty olej prilepený na stenách. Vypil som asi 1/3 vrchovato a mal som veľmi silný nával, v podstate príliš veľa v každom zmysle slova.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@Hank Schrader

Ďakujem za odpoveď, veľmi prepracovanú, cením si ju.

Aj ja mám prístup k frakčnej destilácii s vákuom, ale nešťastnou náhodou som si rozbil Liebegov chladič, takže čakám na nový.

Dôvod je ten, že som chcel zistiť, čo sa stane, ak by som destiloval v otvorenej nádobe, v porovnaní s destiláciou vo vákuu.

S pozdravom
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Používate Liebeg s vákuovou klauzúrou na konci? Ak áno, vaša dĺžka kolóny môže byť príliš veľká. prchavé oleje sa dobre destilujú pod krátkou dráhou.
 
Top