Looking for a vendor Amfetamín

Estrella27

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, hľadám, kto mi pomôže s výrobou amfetamínu, môžem zaplatiť za výučbu, kto mi povie, ako to začať robiť od prvého kroku až po koniec.

Ďakujem!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Ak by od vás niekto prijal peniaze, predstavovalo by to sprisahanie za účelom výroby kontrolovaných látok.
Stránky ako; Erowid, archívy ródia, archívy úľa, drugs-forum, vespiary, science madness a tu majú horu zdrojov a metód. Je to zlý nápad a na väčšine miest nie je povolené, aby ste človeka kŕmili po lyžičkách, pretože ste nevyvinuli dostatočné úsilie, aby ste pochopili vlastné nebezpečenstvá. Ľudia vám na vaše otázky odpovedia zadarmo, ale aby ste sa k nim dostali, musíte si urobiť prieskum. V sekcii videí na tejto stránke sú videá o syntéze amfetamínu, ktoré vám pomôžu začať. Veľa šťastia 🤞
 

d0pu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Keď som si prečítal prvý riadok, bol som smutný, keď som videl, že je to len stránka ako všetky ostatné v zlom slova zmysle. Ale pokračoval som v čítaní a viem, že toto je najlepšie miesto. Vďaka za to, že som
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Uverím tomu, keď to uvidím lol. zo všetkých ľudí, ktorým som pomohol, mi hŕstka ponúkla peniaze a presne 1 mi skutočne išiel a poslal mi niečo za môj čas a námahu. každému, kto prijíma takéto dohody, odporúčam, aby požiadal o platbu vopred.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Ospravedlňujem sa, že prijímam platby len v liekoch Sudafed, máte tento rok svoje 2 škatule? Idem autobusom do lekárne, máte občiansky preukaz?
 
Top