Question O 4MMC a 3MMC

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
On je pre ľudí,

Chvíľu som sa rozprával s niekoľkými ľuďmi na fóre o drogách o 4MMC. Hovorili o cenách a o tom, ako veľmi sa im 4MMC páči, ale v tamojšom regióne nie je nikde k dispozícii.
Moja otázka teraz znie ; so syntézou na tomto fóre, ktorá sa používa na výrobu mefedrónu (4MMC, MMCAT,MIAUW, DRONE) sa vyrába oldschool mefedrón, ktorý bol vyrobený v roku 2012 alebo je to iný variant. Pýtam sa na to preto, lebo by sa im veľmi páčilo, keby sa na trhu našiel 4MMC z tej doby, ale nikde nie je k nájdeniu. Ľudia, ktorí hovoria, že predávajú 4MMC, v podstate predávajú 3MMC.

Prečo je to tak? Pretože 4MMC aj 3MMC sú zakázané, ale prečo je na trhu naozaj len 1 z nich a nie obe. Poznám rozdiel v eufórii, ale v syntéze nie je veľký rozdiel alebo sa mýlim? Aký je teda dôvod tohto.

Mohol by ma niekto o tom informovať viac

Vďaka
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Niekto nepochybuje o tom, že slovo na súde je dôležitejšie ako dôkaz v prípade
na výrobu liekov máte od 3 rokov minimálne 15 rokov
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Čo to do pekla hovoríte. V akom filmovom jazyku to hovoríš. To nie je ani zďaleka odpoveď/informácia, ktorú hľadám. Každému, kto vyrába drogy, netreba pripomínať, aké tresty odňatia slobody môže dostať. Myslím, že ste na nesprávnom fóre ako.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Neexistuje žiadna "stará škola" 4 mmc. Molekula je jednoducho rovnaká, pred zákazom ju vytvorili skutoční chemici, ktorí mali normy a etalóny. Po zákaze prevzal organizovaný zločin výrobnú časť a ide im len o zisk, preto existuje starý a nový meph
 

Chenzen

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 4, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Číňania na začiatku nevedeli, či ich výrobok má nejaký účinok často bol kontaminovaný metylamínom a inými kontaminantmi teraz môžete dostať čistý výrobok, ktorý sa o kvalitu stará sám veľké organizované skupiny na to kašlú a peniaze sa počítajú
 

Chenzen

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 4, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Syntéza im m enovaných im plem entov iným spôsobom
 
Top