Looking for a vendor Začiatok.. Ale stále potrebujete pomoc

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Kúpil som si teda kompletnú destilačnú súpravu a teraz mám všetko hlavné vybavenie potrebné na začatie experimentovania, ale stále neviem, kde začať. Mal by som skúsiť P2NP---->P2P------>Meth?

Alebo by som mal najprv skúsiť syntetizovať niečo ako mefedrón?

Mohol by mi niekto poskytnúť pevný prekurzor, ktorý by som mohol vyrobiť a ktorý by ma nasmeroval správnym smerom, alebo má niekto dobrý spôsob výroby nitroetánu.

Mám dôveru, že budem postupovať podľa dobre napísaných pokynov a videonávodov, ak niekto môže pomôcť bratovi!??? Zúfalo potrebujem prehĺbiť svoje chemické skúsenosti.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Ktokoľvek?

Naozaj sa chcem naučiť robiť niečo užitočné, čo nie je príliš zložité alebo niečo, z čoho môžem mať nejakú formu zisku.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Dobrý deň. Ospravedlňujem sa za dlhú odpoveď. Odporúčam vám začať s 4-MMC, pretože je to pomerne jednoduchá syntéza a má dobrý výťažok, lacná výroba. Aké prekurzory máte? Môžete si otvoriť Zoznam a hľadať, čo potrebujete.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Ďakujem za vašu odpoveď G.
Určite mám záujem o výrobu 4-mmc, ale chcem si 4-metylpropiofenón vyrobiť sám namiesto toho, aby som ho kupoval online.

Mám otázku aj k tomuto prekurzoru, je 2-jodo-4-metylpropiofenón v podstate rovnaký ako 2-bróm-4-metylpropiofenón a môže sa na získanie 4-mmc použiť ktorýkoľvek z nich?

V krátkom čase sa budem riadiť videonávodom pre 2-jódo-metylpropiofenón a dám vám vedieť, ako som postupoval.

Vďaka, kamarát
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Áno, len iný halogén, reakcia rovnaká (mechanizmus). Teoreticky by mal byť pre túto reakciu lepší jód.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Lacnejšie je kúpiť ako vyrobiť. Ak to robíte lacnejšie ako predávate, potrebujete špeciálne priemyselné vybavenie.
Áno, ale jodoketón je počas skladovania nestabilnejší, z rovnakého množstva jodoketónu sa získa menší výťažok ako z bromoketónu (molárny výpočet). A cena je vyššia.
Všetko je tam jednoduché, hlavná vec je dobre oddeliť medený prášok na konci reakcie.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ak sa nachádzate v USA, mám trh s CAS#96-48-0 v objeme približne 2200 litrov mesačne a zoznam čakateľov v tomto momente predstavuje 5 000 litrov . Ak by ste to mohli pre nás v USA vyrobiť, veľmi rýchlo sa z vás stane bohatý človek.
 

MrPiolska

SCAM
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
4mmc sa veľmi ľahko vyrába nie je potrebné žiadne špeciálne vybavenie 2-jodo-4-metylpropiofenón Môžete ho vyrobiť v mikrovlnnej rúre a 4mmc vo fľašiach od vína, čo je skutočný zlom
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Myslím, že hovoríme o 2 rôznych veciach. Ja hovorím o GBL.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Náhodou viete, ako sa vyrába, akú kvalitu produkuje, či ste v USA nejakým spôsobom. Momentálne môžem zohnať čokoľvek okrem tohto.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Poslal som vám syntézu, ak sa vykoná správne, vznikne hladký produkt s nulovým chemickým zápachom. Len slaný.
 
Top