Question Niekoľko otázok týkajúcich sa kokaínu a spôsobu jeho skrátenia

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Ahoj chlapci,
toto je môj prvý príspevok a dúfam, že som neprehliadol, že tieto otázky už boli zodpovedané niekde inde. Vopred ďakujem za akúkoľvek pomoc a vôbec za toto fórum, je naozaj radosť prechádzať všetok ten kvalitný obsah tu na fóre!

Teraz k mojej otázke/problému. Našťastie ako ja a moji priatelia sme mali možnosť vidieť a užiť kokaín v Kolumbii, naozaj dobrý kokaín zo spoľahlivého zdroja. Ja som skôr príležitostný užívateľ kokaínu a na európske pomery užívam len veľmi dobrý kokaín. Pred návštevou Kolumbie bola mojím favoritom tzv. rybia šupina, vyzerala šťavnato a každý test, ktorý som urobil (rýchle testy a aj energetická kontrola), mi povedal, že je veľmi čistý (poslal som energetické kontrolné vzorky, ktoré obsahovali 85-95 % kokaínu, pričom sa nenašli žiadne rezné látky - aspoň nie aktívne alebo známe rezné látky). Bol som veľmi spokojný, rovnako ako moji klienti a všetci ostatní, čo sa týka kvality.

V Kolumbii sme však videli aj tento kokaín s rybími šupinami, ale čo ma naozaj zaujalo, bol matnejší kokaín, ktorý sa až tak veľmi nepodobal na rybie šupiny. Jeho high bol oveľa čistejší. Máme kolumbijského kamaráta, ktorý sa veľmi nezaoberá obchodom, ale tiež hovorí, že existuje rozdiel, ktorý sa týka hlavne európskeho kokaínu (alebo každého vyvážaného kokaínu vo všeobecnosti). Naozaj som tomu nechcel veriť, aj keď som vedel, že sa niečo deje.

Pred niekoľkými dňami som hľadal informácie týkajúce sa tohto a našiel som predajcu v Spojenom kráľovstve, ktorý presne predáva materiál, ktorý sa zdá byť rezom. Nazýva to "imituje", mali by z toho urobiť kokaín ako rybiu šupinu, ktorú chce mať každý a má aj rovnaké účinky + môže zvýšiť high. Tiež to propagujú ako nezistiteľné kontrolou energie a tiež po umytí by malo zostať ešte 80-90% celého produktu, ak je rezaný 1:1. Ponúkajú aj niečo, čo sa nazýva supermix. A mnoho ďalších rezov na manipuláciu s kokaínovou optikou na štýl, ktorý je v Európe obľúbenejší.

Dali sme baserom zopár našich neorezaných vecí, boli šokovaní a povedali nám, že už dlho nemali taký čistý high. Takže moje otázky sú:

Má niekto tušenie, čo presne používajú na rezanie?
Ako dosahujú vzhľad rybej šupiny?
Ako je možné, že kokaínová pračka z neho nevyplavuje tie odrezky?
Prečo to nedokáže zistiť energetická kontrola?

Alebo som len idiot? Dúfam, že nie, ale možno mi to poviete vy, haha

S láskavým pozdravom, čarodejník
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Ahoj
Tuším, akú látku používajú, ale nechcem tu písať, aby som propagoval túto metódu. Neexistuje žiadna anorganická látka, ktorá by mala stimulačné účinky a ktorú by nebolo možné zistiť modernými analytickými zariadeniami, ako je GC-MS. Pravdepodobne tento predajca klame.
lisovaním prášku hydrochloridu kokaínu
látky s rovnakými chemickými vlastnosťami.
Čo je to kontrola energie?
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Ďakujeme za všetky vaše príspevky, veľmi si to vážime!

Mám aj nápad, dal by som vám ho DM. Rád by som si vypočul váš názor!


Tiež som o tom premýšľal.


Stačí len vyvíjať tlak? Videl som zle vylisovaný kokaín, ktorý bol pevný, ale nemal tú štruktúru bridlice/rybej šupiny.


Je to jedna z najobľúbenejších služieb v európe na kontrolu vašich drog. Viac informácií nájdete tu -> https://energycontrol-international.org/
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Poznám ich =) Toto laboratórium je zverejnené v zozname odporúčaných laboratórií (časť Analitycal Chem).
Áno, v prípade, že je táto koka dostatočne čistá alebo rekryštalizovaná vo výrobe
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Videl som veľa čistého 95%+ kokaínu bez vzhľadu rybích šupín, myslím, že to závisí od procesu tvorby. Keď kryštalizuje soľ kokaínu, väčší čas chladenia dáva tento vzhľad, myslím. Je to len môj návrh.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Čas chladenia by mal byť po stlačení? Vo forme s rozpúšťadlom pred procesom sušenia?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, čo máte na mysli? Je mi ľúto, úplne nerozumiem, na čo sa chcete spýtať.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Mám na mysli rekryštalizáciu, aby mal vzhľad rybej šupiny. Ak sa chystám reprimovať, malo by to byť po čase chladenia?
 

Waterman9723

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, môžeš mi napísať do DM, ako si zachovávaš vzhľad rybej šupiny pri rezaní?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Politika fóra BB je v rozpore s akýmikoľvek strihmi. Odborníci takéto rady neposkytujú. Predávajú čistý produkt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
To je zaujímavá predstava a konkurenčná teória, ktorú som považoval za pravdivú, ale prínos vašej teórie spočíva v zdravej fyzike. Podobne ako keď človek žíha oceľ, pomalé chladnutie by umožnilo molekulám normalizovať sa a vylúčiť chyby, ako sú chýbajúce molekuly v štruktúre mriežky. Rovnomernejšia kryštálová štruktúra by zrejme mala lesklejší vzhľad. Nad niečím takým som sa už dlhšie zamýšľal. Po tom, čo som čítal o reakcii sprostredkovanej mikrovlnami a dipólovej oscilácii a vyrovnávaní spôsobenom mikrovlnným žiarením... ak by som kokaín len na sekundu vybuchol Lining up dipólovú orientáciu všetkých molekúl, nevyzeralo by to neuveriteľne kryštalicky a lesklo?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Mám rád dobré konšpiračné teórie
6ZkrKADzS0
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Pochopil som váš nápad, ale som si takmer istý, že to nebude fungovať tak, ako chcete.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Správne. Pretože mikrovlny kmitajú rýchlosťou 900 - 2500 krát za sekundu a snaha prinútiť molekuly, aby sa zastavili, nie je ani predstaviteľná, ale čo elektromagnetické pole, ktoré nekmitalo? Keby som si myslel, že je to uskutočniteľné, už by som to skúsil. Mikrovlny dokážu robiť pôsobivé reakcie ac5x rýchlejšie, ale problém je, že musíte mať špeciálnu mikrovlnku. Väčšina mikrovlniek, ak ich nastavíte na 60,% výkonu, namiesto 1200 W mikrovlnky, ktorá vydáva 720 W, ju len cyklicky prepína, 100 % výkonu na 6 sekúnd a potom na 4 sekundy vypne To vôbec nefunguje dobre, možno by ste mohli dať na magnetrón reostat alebo variabilný odpor/potenciometer, ale ak sa chystáte to všetko urobiť, mohli by ste
rovnako dobre použiť osciloskop a op a tak môžete znížiť
frekvenciu na 900 Hz a odstrániť reostat. Pravdepodobne sa zdržím, kým nebudem vedieť trochu konvenčnej chémie, aby som to
Vec, ktorú som nespomenul, je konkurenčná teória o kokaínovom lesku. Tá spočíva v tom, že vodík, hoci je plyn, je kov. V periodickej tabuľke sa nachádza spolu s alkalickými kovmi. Nedávno tiež vedci vytvorili elementárny kovový vodík jeho stlačením v diamantovom zveráku a teoretizujú, že plynní obri majú v strede tekutý a pevný kovový vodík. Kov je lesklý, ale ak zmeníte H+ IONTY ( PH, ALE NIE VODU), TAK C-hcl zostane disociovaný ako kokaín 1+, H+, OH- a Cl-, čím nie je halogenidom kovu a nemá vlastnosti kovu za atmosférických podmienok 🧑‍🔬💩
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3

Vďaka. Znie to dokonca logicky pre niekoho ako ja, kto sa o chémiu veľmi nezaujíma.
 
Top