rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Dobrý deň, páni učitelia, prosím o odpoveď. Prečo morfolín hydrochlorid vo vnútri uzavretej nádoby navlhne? Existuje spôsob, ako morfolín hydrochlorid trvalo vysušiť?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Pretože je hyroskopická a absorbuje vodu Musíte ju zahriať, aby uvoľnila vodu, a zohriať nádobu, ak dúfate, že zostane suchá (čo je smiešne, pretože je tekutá. Pomohlo by aj mať na nej inertný plyn
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Plynné hélium je dostupné a lacné. Prosím, uveďte mi množstvo a správny spôsob. Vďaka
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Hélium je ťažké, pretože je ľahšie ako vzduch. Chcete niečo ťažšie, aby spadlo do nádoby argón je štandard, ale oxid uhličitý by fungoval za 0 USD.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Na vysušenie vzduchu by pravdepodobne stačilo vložiť do rúry niekoľko balíčkov oxidu kremičitého a naozaj dobre ich vysušiť (alebo akýkoľvek deziderát) a prilepiť ho na veko za predpokladu, že ste začali so suchým morfilónom
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Keď dodám morfolín hydrochlorid v prášku v 500g vreciach zákazníkovi, chcem, aby bol suchý. Tí testujú výrobok prstami a po dotyku s morfolínom a jeho navlhnutí nákup oľutujú. Je plyn co2 dobrým riešením?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Áno, tiež nemám rád, keď je môj kokaín vlhký, kúpim si 3,5 g a po ponechaní otvoreného vrecka cez noc môže byť cesta 2,75 alebo 3. Za vodu som zaplatil 50 alebo 75 dolárov.
Na mojom mieste by som to mal vo vreckách s otvoreným vrchom na teplom a suchom mieste niekoľko hodín. Napríklad plech na sušienky v rúre, čo najnižšie, na niekoľko hodín. Ďalšou alternatívou je vysúšací obal. Každý z nich môže stáť 0,02 dolára. Vyrobené z kávového filtra alebo z ušetreného čajového vrecúška. Mohla by to byť kamenná soľ Epsomská soľ, íl z vášho dvora, ryža.... Mohol by som vymenovať aspoň 10 ďalších vecí, stačí ich dať na pár hodín do rúry na nízku teplotu alebo na iné miesto, ktoré je teplé, aby sa všetka vlhkosť vyhnala a pridať ich do vrecúšok. Ak môžete, nerobte vrecká počas daždivých dní. Skontrolujte relatívnu vlhkosť vzduchu a snažte sa pracovať, keď je nízka.
 
Top