Question Syntéza 4CMC

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Ahojte všetci !!
Dúfam, že správna sekcia sa pýtať , hľadal som na fóre úplnú syntézu 4CMC , onlu čo som našiel info je "robíte to rovnako ako 4mmc len swith s jedným produktom " , mám nejaké otázky abut to niekto môže pomôcť mi s tým ?
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Mám k tomu aj niekoľko otázok, aká je túžba po zlúčeninách ako 3cmc a 4cmc? Všetky 4mmc, ktoré som v poslednom čase videl, sa predávali ako tieto a nechápem, prečo. Chcem len pochopiť, prečo výrobcovia a distribútori prešli na predaj len týchto a zjavné sucho skutočných 4mmc.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
Pretože v nederlande bolo legálne v španielsku to isté.
 
View previous replies…

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Áno, bolo to tak. Videl som viac 4mmc, zatiaľ čo 3mmc bolo legálne. Teraz nie je legálna žiadna z týchto látok, ale tie najposranejšie sú oveľa rozšírenejšie.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
pretože ak bola legálna, vyrábali veľa kg/t, teraz je nelegálna a stále vyrábajú, pretože poznajú všetky kroky syntézy vo veľkom meradle, všetky tine majú rovnakých zákazníkov a biznis stále ide jednoducho
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
haha, sú výrobcovia a/alebo predajcovia v NL/EÚ takí nedbalí, že aj keby mali veľké zásoby, hoci aj 4000 kg, taká malá kvapka v mori za to, čo stojí výroba alebo dokonca veľkoobchodný nákup, že sa jej musia zbaviť - predávať ako 4 mmc za rovnakú cenu? Toto je úplne šmejdská obchodná prax a dôvod, prečo sú veľkopredajcovia pri nákupe z tohto regiónu vždy hazardom. Veľké ceny, ale (zvyčajne) kašlú na to, čo predávajú, a nie sú serióznymi zdrojmi, ktoré by vôbec mali byť na tomto trhu. Nakoniec sa ľudia budú naháňať za ziskom a sračky sa budú ďalej valiť dolu kopcom.

Hovorím z online obchodov od SR1 - videl som tú istú schému na oplachovanie a opakovanie s veľkými operáciami, pracujúcimi pod mnohými menami, ktoré utečú s korisťou, keď je minca vysoká, situácia je trochu horúca, alebo to bol len dobrý beh. Určite ich nájdete o niekoľko mesiacov neskôr, aby to urobili znova. To je samozrejme väčší problém, ktorý mám v súvislosti s vašou odpoveďou, prečo musia šliapať tento odpad "pretože veľa zarobili"

Predávať výrobok ako niečo, čo nie je, vedome, a preto, že si chcete ponechať svoje zisky, aby ste vyložili smetiak zmesi, ktorú ste sa rozhodli vyrábať/nakupovať vo veľkom, aby ste obišli zákonnosť, je na vás, aby ste to brali ako podnikateľskú stratu. Myšlienkový proces v tejto súvislosti je smiešny a zároveň hanebný. Predávajte to za to, čo to je, naplňte dopyt po tom, čo ľudia skutočne chcú so skutočným 4MMC, a komu sa tieto románové nevlastné deti páčia, môže ich skupovať podľa chuti.

Nuž, dosť bolo bitchinu pre toto vlákno, som si istý, že príde nejaký spasiteľ, najčistejší z kryštálov mefedrónu, ktorý posvieti na bezútešný trh s katinónom plný odpadu, a všetci sa budeme radovať, tancovať nahí na uliciach a samozrejme začneme obrovské mefetové orgie.
 
Top