Question Vôňa 3MMC vs. 4MMC?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Začal som sledovať dokument o 3MMC a predajca tvrdil, že nemá typický zápach "mačacích štiav" ako 4MMC a že niektorí ľudia z tohto dôvodu uprednostňujú 3MMC.

Je to pravda? Nemá 3 MMC žiadny alebo má veľmi malý zápach v porovnaní so 4MMC?

Čo spôsobuje zápach 4MMC? Predpokladám, že ide o vedľajší produkt vznikajúci pri syntéze?
 

hotelier

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Je pravda, že 3-mmc je oveľa menej zapáchajúci ako 4-mmc alias mefedrón. Okrem toho páchnu úplne inak:

Pokiaľ ide o 3-mmc, najbližšie mi napadá istý druh lekárskej náplasti (nemecká značka "Leukoplast" ;)).

Čo sa týka zápachu "mačacích štiav" pri 4-mmc:
Používam meph od roku 2009 a s mačkami žijem ešte dlhšie a mačacie močenie je pre mňa prirovnanie, ktoré by ma nikdy nenapadlo... ;)

Pravý meph pred zákazom (lesklé biele kryštáliky pripomínajúce cukor) mal z najväčšej časti ten zápach, ktorý majú niektoré železničné lístky alebo bankové výpisy, keď vyjdú čerstvo z tlačiarne (nie z domácej alebo kancelárskej tlačiarne, tu hovorím o verejných bankomatoch/termináloch na lístky).
Potom pridajte mierny závan chlórových tabliet (do bazénov) a ste tam!

...pravdepodobne nejaké zvyšky prekurzorov alebo re-Xingových rozpúšťadiel (ktoré neviem špecifikovať), pretože po vykonaní riadnej rekryštalizácie nezostane takmer žiadny zápach.


Čo sa týka všetkých mephov po zákaze, ktoré som odvtedy prišiel ochutnať, zápach, ktorý som opísal vyššie, bol väčšinou prekrytý agresívnym zápachom typu čistič kanalizácie, plus zvyšky toho ktorého rozpúšťadla, ktoré bolo použité v syntéze, plus ten slzotvorne horký/perlivý brómový zápach :/
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
^ Ako je uvedené vyššie,
Ale mnohé zo šarží Meph, ktoré som mal v minulosti, prichádzali so zápachom plošných spojov. Spálené dosky plošných spojov, ak to dáva zmysel.
 

MMCHAMSTER

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2023
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
za posledných 7 rokov všetky 4-MMC l dostal mal dobrý mačací zápach ako v roku 2011, ale účinky boli chýba, a 3-mmc nemá tento zápach a ak tiež nie je dobrý podľa môjho názoru, tam bol čas l pamätám si v roku 2012, kde ľudia predávali 4-MEC ako náhradu, že sračka bola v poriadku 30min :)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Tie sa všetky mýlia. 3-MMC a 4-MMC pri 98 % čistote vonia rovnako+
Akýkoľvek znečistený metkatinón môže zapáchať ako "mačacie moče" kvôli zvyškom nezreagovaného bromocetónu.
Čistý, kryštalický 4-MMC smrdí po liečivách.
 

hotelier

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Áno, ako som uviedol, po vykonaní riadneho re-X na 4mmc nezostal takmer žiadny zápach/chuť... väčšina zákazníkov to však nerobí, takže by som povedal, že otázka aj odpovede tu majú svoje opodstatnenie...

+Napriek tomu aj tie najčistejšie 4mmc, ktoré som dostal v rokoch 2009/2010, mali ten vyššie opísaný výrazný zápach, ktorý úplne chýbal aj v tých najšpinavších mastných šaržiach 3mmc, ktoré sa mi kedy dostali do rúk (tie boli len extrémne horké a celkovo nechutné, ale vôbec nezapáchali mačacou močou/obvodovou doskou/tlačiarňou lístkov/chlórom/čističom kanalizácie)

Možno sa 2b4m vs 2b3m už výrazne líšia v zápachu? Nikdy som s tým neprišiel do styku... ;)
 
Top