240 % výťažok amfetamínu... čo sa deje!

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
nedávno som syntetizoval 2 dávky amfetamínu s oveľa vyššími výťažkami, ako by mali byť. obe majú pomerne silný zápach a konzistencia amfetamínu po vysušení bezprostredne po syntéze je veľmi tvrdá, s textúrou podobnou cukru.

Výťažok jednej dávky bol 18,16 g, pričom mal byť najviac 4,52 g.

Čo by mohlo byť zle?


viac informácií:

Urobil som premytie suchým acetónom pre 9 g tejto dávky, aby som zistil, aký bude rozdiel, ale potom došlo k poklesu hmotnosti len o 0,5 g. (amfetamín jednej zo šarží mal žltkastú farbu, ktorá po premytí acetónom zmizla, ale zápach, aj keď trochu slabší, tam stále bol).

Ešte musím urobiť extrakciu A/B, ale aj tak sa zdá, že niečo sa zjavne pokazilo, keď je výťažok takýto vyšší ako zvyčajne.

zvláštne je, že keď som testoval amfetamín (alebo aspoň to, čo by mal byť amfetamín) pomocou 3 rôznych typov testov činidiel, bol pozitívny na amfetamín na všetkých 3. (hoci výsledky markízového testu boli veľmi slabé, stále sa objavovala hnedá farba).
Testy tiež nepreukázali prítomnosť žiadnych iných produktov.

niečo iné, čo by mohlo prispieť k tomuto problému, je, že p2np, ktorý som použil, mohol byť kontaminovaný bisulfátom sodným, pretože som sa ho pokúsil prečistiť použitím bisulfátu sodného (omylom v rovnakom množstve ako p2np, ktorý som mal) a potom som urobil rekryštalizáciu. aby som tomu zabránil, urobil som možno ešte 2 rekryštalizácie, pričom výsledný p2np bol svetložltý a slabý zápach, zatiaľ čo predtým to bol opak.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Môže niekto potvrdiť, či to, čo mám, je skutočne amfetamín?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
tiež ak je to relevantné, pri zrážaní amfetamínu som použil kyselinu fosforečnú
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Možno sa kontaminoval bisulfátom sodným. Je to hygroskopické? Pretože potom sa do nej môže dostať aj oxid vodíka (voda).
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
nemyslím si, že bisulfát sodný je obzvlášť hygroskopický. ale neviem.

Počuli ste už niekedy, že by sa to stalo?
 

hoboking

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ochutnajte výrobok, ak chutí slaný, potom je to väčšinou sodík. použili ste naoh na bazifikáciu?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
áno. zatiaľ to nebudem konzumovať.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Po skončení reakcie vydestilujte všetok kal a potom falow acidobázu, prečítajte si fórum, všetky peniaze sú tu, stačí čítať!!!! Reakcia nie je ukončená, alebo ste urobili chybu s extrakčnou bázou,, ,po ukončení reakcie sa zatvorí mliečna kvapalina, bez akýchkoľvek stôp aliumínu, a bez akéhokoľvek nepríjemného zápachu, musíte destilovať,,po prvej fáze redukcie,,odpoveď pre vás.Potom všetky činidlá messure corectly nemáte žiadny nepríjemný zápach, vôbec.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Na redukciu používam borohydrid sodný, takže môžu existovať určité rozdiely
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Pred rokmi som urobil A&B v A-oleji mrazivej teploty len zastrčil 6 kvapiek a diera vec napučala ako huba hustá biela ako zmrzlina
Nebol to najlepší produkt, ale práca..
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Len v prípade amalgámu by to mohol byť izopropoxid alebo hydroxid hlinitý. Ale nie som si istý, či môžem povedať, že jeden je veľmi hygroskopický a stvrdne, zatiaľ čo počas potom sa stane pastovitou soľou. To by mohol byť výsledok toho, že jeden používa skôr polárnu časť reakčnej zmesi ako organickú vrstvu. Len špekulácie
 
Top