Question 🙏Prosím, pomôžte mi dostať sa do výroby a syntézy💊

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Ahoj, som nováčik na tomto fóre a som veľmi rada, že som konečne našla ľudí, ktorí majú vedomosti, ktoré som hľadala!

Takže som už takmer dokončil lis na lisovanie tabletiek, vyrobil dmt úspešne extrahované koncentráty trávy, zmiešané chudé atď. a mojím cieľom je pochopiť a dostať sa do výroby/syntézy rôznych látok.

Myslím, že pre začiatok po výrobe dmt by bolo najlepším potenciálnym krokom začať vyrábať 4mmc, pretože "jednoduchá syntéza", ktorú som tu našiel, je podľa mňa najlepším spôsobom, ako sa dostať do výroby látky s veľkým dopytom a len niekoľkými predajcami.

Moja otázka teda znie, či existuje niečo, čo by som mal najprv vyrábať, než sa pustím do 4mmc. A či existujú aj iné látky, ktoré môžem vyrábať viac a potom menej "ľahko".

Je tu niekto ochotný ma naviesť správnym smerom,čo sa týka vybavenia, ktoré budem potrebovať (magnetické miešadlo atď.).

A kde si môžem tieto látky ľahko nechať poslať do Rakúska?

Aké vybavenie by som si mal zaobstarať ,najmä pre iné extrakcie/syntézy, ako aj.

Bolo by skvelé, keby bol niekto ochotný záujemca nováčik s malými skúsenosťami získať vedomosti a zručnosti!

Zdravím 🙏 a vopred ďakujem!!
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Stále hľadám niekoho, kto by mi najprv dodal chemikálie v malom rozsahu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Niekedy sa dajú kúpiť. Niekedy sa dajú oddeliť z chemikálií pre domácnosť alebo automobilov alebo odstraňovačov náterov ect. Niekedy ich stačí syntetizovať. 4mmc sa zdá byť jednoduchý len preto, že môžete získať 2-b-4-metylpropriofenón. Rovnakým spôsobom sa dajú ľahko vyrobiť mnohé drogy. Ak by ste museli začať s kyselinou propriónovou a vyrobiť proproinylchlorid, aby ste vyrobili propriofenón, aby ste vyrobili parametylpropriofenón, aby ste vyrobili 2-bromo-4- Me-propriofenón, nenazvali by ste to jednoduchým.
Ak
chcete pomôcť, budete si musieť prinajmenšom vybrať, čo budete vyrábať, a vykonať predbežnú prácu. Môžete mi jesť z ruky, ale fľašu vám nedám
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Jeho viac záleží na tom, aké máte vybavenie, výroba čohokoľvek je jednoduchá, ak máte dobré vybavenie.
4-mmc a podobné zlúčeniny sú v podstate len redukcia trochu varenie a vytiahnutie nepolárnym rozpúšťadlom, potom sa vykoná kryštalizácia.
 
Top