Looking for a vendor Ar exista furnizori de reactivi care ar vinde kituri de sinteză?

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Aș dori să cumpăr un kit de reactivi la scară mică pentru fabricarea amfetaminei, dar pentru prima dată când fac amfetamină, având doar experiență în extracția dmt la scară largă, nu aș dori să pierd bani în plus. Vrea cineva să mă ajute să-mi vândă tot ce am nevoie pentru o sinteză de amfetamină la scară mică? Aș urma https://bbgate.com/threads/the-easiest-way-to-make-amphetamine-in-the-kitchen.6950/
Nu pot obține acces la fenilnitropropenă sau mercur în Lituania, deși am reship-uri în Letonia, Polonia și Germania, de asemenea, pentru a evita vama
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Da, am cerut unul gratuit, dar aș dori să am cele mai bune șanse de a-l obține și aș plăti pentru kitul în sine în schimb
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
În viitorul apropiat, vom începe să vindem kituri cu posibilitatea de a obține un cashback atunci când scrieți o revizuire detaliată a sintezei și apoi vindeți produsul finit prin intermediul pieței noastre. Între timp, puteți obține kitul gratuit.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Aș primi un kit dacă aș împărtăși metoda mea de extracție a DMT? Cel mai probabil pot face una care durează în jur de 1-2 ore în total haha STB
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
282
Points
63
Aș opta pentru reducerea Al/Hg p2np începând cu 5-7g substrat sau NaBH4/CuCl2 unde 10-15g p2np este mult mai puțin riscant, iar această scară este perfectă pentru a învăța prin repetare. De asemenea, ar trebui să învățați că trebuie să vă temeți de mărirea de scară, în special de procedura de amalgamare, și nu ar trebui să încercați niciodată o mărire de zece ori a scalei fără să executați perfect, din ce în ce mai mult, dar într-un ritm mai lent, scala de preparare. 100 g trebuie tratate cu experiență și echipament serios.
 
Top