Question De ce să nu creați un subiect : "experiență" ?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Poate fi cool să povestești câteva experiențe cu medicamente, RC ect, nu?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Depinde de contextul narațiunii.
Puteți să vă împărtășiți experiențele aici aici și aici
De asemenea, în grupuri. De asemenea, puteți lăsa o recenzie detaliată după achiziționarea oricărui produs
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
atâta timp cât îi ajută pe oameni și nu îi conduce într-o confuzie fără sens, este în regulă, încercați să fiți sistematic și cât mai obiectiv posibil (chiar dacă nu puteți fi obiectiv și subiectiv în același timp)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Eram pe punctul de a face această postare până când am văzut că a fost făcută. De asemenea, cred că un forum de tip raport de experiență ar fi util. Mă întrebam cum se compară 4-mc cu cocaina, dar nu am găsit răspunsul. Cred că combinațiile de medicamente, deși este un subiect important, nu este locul potrivit pentru că sunt interesat de interacțiunile dintre medicamente. Dependența de droguri este un subiect similar, dar nu acoperă nici simțurile și sentimentele obiective pe care le provoacă un medicament, iar farmacologia este o știință specifică înrudită care se referă în principal la interacțiunile fizice dintre medicamente și organism. Cred că ar putea fi o singură tablă în secțiunea de farmacologie. Probabil că nu este nevoie de o tablă pentru fiecare clasă. Știu că există un munte de medicamente pe care nu le-am văzut sau încercat niciodată și aș vrea să știu mai multe despre cum te fac să te simți. Asta e doar părerea mea, omule
 
Top