Question Care este cel mai bun mod de a distruge drogurile dintr-o mașină? Le ardeți, le aruncați în acid...?

rimasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Mulțumesc pentru răspunsuri
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Bună ziua,

Am atât de multe întrebări de urmărire la acest lucru.

Ce vreți să spuneți mai exact, dați-ne scenariul de ce ar fi necesar acest lucru?

Cu cele mai bune considerații
 

rimasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Adică atunci când trebuie să distrugeți rapid probe
De exemplu, vedeți că poliția vă urmărește
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Dar lăsând umorul la o parte:
înainte de a face lucruri cu acid și foc, asigurați-vă că medicamentele nu se mai află în buzunarele voastre!
Rămâneți în siguranță! Și poate departe de vehicule și droguri, nu pot junge pe asta.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Omul meu,

Deci poliția te urmărește și primul tău gând ar fi să dai foc drogurilor sau să torni acid peste ele?

Cred că glumești?

Aruncă-l pe fereastră sau ascunde-l, acestea sunt singurele două opțiuni fezabile.
 

phwillip

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
3
Reaction score
9
Points
3
Vrei răspunsul adevărat al lui holyfield? Iată-l. Plimbă-te cu un rezervor de heliu în mașină. Ține-ți lucrurile legate de 2 sau 3 baloane dacă ești foarte nervos. Dacă le vezi luminile aprinse, lasă-mă să zbor. Asigură-te doar că nu ești sub vreun copac. Cu plăcere!!
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
HAHA.. Am avut atât de multe glume în minte, dar cred că aceasta este de neoprit
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
105
Reaction score
66
Points
28
Uitați doar că aveți ceva și nu veți fi tras pe dreapta.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
ardeți-le și veți avea gaze toxice care nu sunt inteligente filtrați prin cărbune și probabil își vor da seama prin analiza arsurilor - aruncați-le în acid și probabil doar vor analiza produsele de construcție și vor calcula greșit cantitatea de medicament și vă vor da mai mult ..... are dreptate aruncați-l sau furați-l dacă este o cantitate pe care nu puteți supraviețui să o consumați sau vomitați repede enouth
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Împachetați-le în termită într-un recipient ceramic în portbagaj, treceți un fir de la un dispozitiv de aprindere (chibrit electric, panglică de magneziu, baterie de 9 V) la un întrerupător aflat pe scaunul șoferului.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Interesantă idee, cu siguranță, și are atât de mult sens!

Este vorba de teorie sau aveți experiență practică în acest sens?
 
View previous replies…

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
M-am gândit, de asemenea, la termit, dar totuși ce vei face cu gazul devoloped în interiorul containerului, dacă îl filtrezi în interiorul cărbunelui sau orice altceva... Pun pariu că un laborator bun poate împacheta că printr-un spectrometru de masă uita cât de mulți atomi sunt acolo și puteți ghici de bază ceea ce este înăuntru. poate că ar avea nevoie de un cap bun pentru a detecta sau ghici corect, dar ei defitnetly vă va verifica pentru tot restul vieții tale și în multe țări sale acum legal pentru a face 3 luni un 24 de ore insestigation și nu le va vedea niciodată.. așa că dacă găsesc droguri mici, la naiba, cheamă avocatul și plătește și totul e bine. dar dacă faci ceva de genul ăsta, un polițist va fi atât de interesat să te prindă, pentru că se va gândi... grozav, pot obține mai mulți bani .... dacă aș fi polițist, cu siguranță aș vrea să știu tot ce faci. și să chem forțele de ordine superioare pentru a te verifica
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Chiar dacă ar fi cazul să existe reziduuri de droguri, ați fost prins cu reziduuri de droguri și nu cu o cărămidă de cocaină
 
Top