Question Care este prețul de vânzare al produsului ?

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Care este prețul de vânzare a 1 kg de JWH-018 ?

Care este prețul de vânzare a 1 kg de Alprazolam?

Care este prețul de vânzare a 1 kg de psilocină?
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Da, offcourse am încercat. Dar nu există informații privind prețurile în vrac. De exemplu, vindeți Amph @ 2500/kg ca producător
Puteți explica cum depinde de acest factor ca producător în vrac?
De exemplu, vindeți Amph în întreaga lume la același preț
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Există prețuri pentru orice acolo, poate nu direct pe clearweb sau darkweb, dar puteți găsi producători și să vă folosiți imaginația pentru a obține prețurile de la ei în vrac.

Este foarte simplu și totul ține de experiența profesională. Să luăm de exemplu o ceașcă de cafea la o cafenea.

Prețul pentru exact aceeași ceașcă de cafea nu depinde doar de boabele de cafea, ci și de costul de achiziție, costul personalului, costul chiriei, costul de întreținere și mulți alți factori.

Elveția:

Chirie: 10$
Personal: 10$
Boabe de cafea: 10$
Întreținere: 10$
Prețul pentru o ceașcă de cafea: 3$

China:

Chirie: 7$
Personal: 7$: 7$
Boabe de cafea: 7$
Întreținere: 7$
Prețul pentru o ceașcă de cafea: 1,5$

Prețul poate diferi între cele două, dar calitatea cafelei este exact aceeași, deoarece fiecare țară este determinată de inflația sa și de inflația mondială. Acesta este un exemplu foarte simplificat pentru dumneavoastră, dar sper că ați înțeles punctul meu de vedere.

Cu cele mai bune considerații
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
W
Ei bine, aici se vând trei tipuri de ciuperci, dar sunt vândute la uncie. Eu am avut de-a face doar cu cele cu cap auriu și le cumpăr cu 200 de dolari uncia și le vând în general cu 325 de dolari.
Alprazolamul l-am cumpărat doar sub formă de Xanax, iar prețul este foarte variabil. Barurile și pastilele simple se vând cu aproximativ 30 de cenți pe miligram în vrac.
Cannaboidele sunt produse în cea mai mare parte aici și diferă foarte mult ca preț în funcție de tulpină și calitate, prea multe pentru a le spune aici.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Definiția Xanax my de vrac este de cel puțin 1 barcă. Barca este termenul pentru 1000.
 
Top