Question Ce este KU Crystal

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Sunt curioasă pentru că o tot văd promovată ca și cum ar fi un lucru minunat. Dar nu am găsit o explicație bună a ceea ce este sau a modului de utilizare.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Pe un alt forum a fost identificată ca dipentylone. Mi-am asumat o șansă pe o comandă de eșantion mic și nu merită timpul tău, pur și simplu nu prea multe la ea
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Alternative la MDMA

au multe denumiri
De ex: KU EU
Numele său real este; EUTILONĂ CAS: 802855-66-9
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Atunci de ce să nu-l numim Eutylone?
Oricum, dacă cineva caută partea serotonică a MDMA, va fi o dezamăgire.
Unii benzofurani sunt mult mai serotonici și, prin urmare, mai asemănători cu MDMA.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Analogul catinonic al MDMA este bk-MDMA, care poate fi transformat în MDMA într-o singură etapă. Pentru o a doua alegere aș sugera MDPV. Dacă faceți o mică căutare, veți găsi o serie de supradoze fatale în SUA, cauzate de dipentilonă, care se potrivesc cu o cronologie a cristalului KU anunțat pentru vânzare în SUA
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Iată un document pdf de 16 pagini privind dipentilona, dacă cineva este interesat de farmacocinetica acesteia
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://cdn.who.int/media/docs/default-source/46th-ecdd/dipentylone_46th-ecdd_critical-review_public-version.pdf%3Fsfvrsn%3Dfd3973aa_1&ved=2ahUKEwjU37rw2d6BAxUoKkQIHZKJD4MQFnoECDIQAQ&usg=AOvVaw2EDybG1aoL7Z1teoRli2Ig
 
Top