Question Catalizatorii Urushibara produc amine secundare?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Catalizatorii urushibara pot produce mdma sau meth și, dacă da, ce varietate de catalizator?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Fără supărare, dar nu văd unde se menționează meth, amină secundară (în afară de cineva care mi-a pus aceeași întrebare).

Sunteți sigur că acesta este subiectul corect? Se pare că cineva a pus practic aceeași întrebare ca și mine.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
LJtjaYWC9r

Cred că trebuie să citiți printre rânduri pentru a ști care este produsul de aminare al P-2-P
este meth dacă adaugi metilamină și amfetamină dacă nu
 
Last edited:

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Aceasta este o întrebare rezonabilă la care nu am un răspuns sigur. Din câte îmi amintesc, ar trebui să fie posibil, dar în ciuda faptului că metoda de preparare este ușor de găsit, se dovedește că produsul nu este suficient de bun sau că activitatea sa catalitică este mult mai mică decât se aștepta. Știu despre lipsa de succes de la profesori de școală veche, precum și de la oameni practic dotați, cum ar fi ChemPlayer. Acesta din urmă are și un videoclip pe această temă. Cel mai bun sfat al meu ar fi să faceți rost de un eșantion comercial de catalizator și să îl testați comparativ cu catalizatorul preparat.
 
Top