Question Vânzători de încredere TDP Tablet Die

sassafras

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua,
Am nevoie de niște matrițe TDP pentru a face tablete, dar am o perioadă dificilă de a le găsi. Multe site-uri web învechite și forumuri continuă să îmi spună să verific Alibaba și AliExpress, dar se pare că de fiecare dată când găsesc un furnizor, produsele lor sunt deja eliminate.
Sper că acest forum mă poate ajuta. Dacă vreunul dintre voi cunoaște câțiva vânzători legali care chiar livrează ceea ce promit și nu înșală oamenii, mi-ar plăcea să aud asta.
Vă mulțumesc pentru ajutor
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Acest magazin pare să aibă o selecție bună și mare atât de ștampile pentru matrițe, cât și de diferite tipuri de prese pentru tablete. 💊 Prețurile par, de asemenea, corecte.
Dar nu știu dacă sunt siguri și de încredere. I-am găsit pe reddit și se pare că sunt legali. Poate cineva a făcut deja experiență cu ei sau cel puțin a auzit ceva despre acest magazin?
 

sassafras

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Mulțumesc pentru răspunsuri și PM-uri.

Am luat legătura cu furnizorii acestor matrițe TDP și aceștia încă le vând pe AliExpress, dar cu un nume și o descriere diferite ale produsului. Trebuie să contactați furnizorii prin WhatsApp sau WeChat pentru a obține linkurile corecte către aceste listări. Cel pe care l-am găsit este un brand numit "Candyland" și le vinde pentru aproximativ 50$ fără costurile de transport.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Cumpărați din China. Cereți să expediați cu unele părți metalice, astfel încât să nu existe suspiciuni
 
Top